AKCIÓ Bézs bársonyszék LAVA fekete lábakkal II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársonyszövet: Bézs
- Fém: Matt fekete
Méretek
- Szélesség: 43 cm
- Ülésszélesség: 43 cm
- Mélység: 51 cm
- Ülésmélység: 38,5 cm
- Magasság: 90 cm
- Ülésmagasság: 48,5 cm
- Teherbírás: 110 kg
- Súly: 4,2 kg
Kialakítás
- Kárpitozott étkezőszék puha párnázattal
- Időtálló design finom tűzéssel
- Erős fém lábak porfestett bevonattal
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Stílus, amely egyszerű formákat és magas funkcionalitást ötvöz. Válasszon visszafogott kiegészítőket, finom színpalettát és természetes anyagokat. Kitűnő kiegészítők a skandináv étkezőben: örökzöld növények, színes teríték és nagy fém lámpák. A skandináv belső tér nem lehet meg nagy ablakok és világítás nélkül, amelyek a rövid napokon is fényt biztosítanak. A Lava kárpitozott étkezőszék tökéletesen illik a skandináv országok ihlette étkezőbe. Egyszerű tűzés és fekete lábak harmonizálnak az asztallal, amely fém elemeket tartalmaz. Remekül mutatnak különböző színű székek egy asztalnál. Ne féljen a változásoktól.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fekete, Bézs |
| ? Mélység: | 51 cm |
| ? Magasság: | 90 cm |
| Súly: | 4,2 kg |
| Szélesség: | 43 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Bársonyszövet |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Minta: | Két szín |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Ülésmagasság: | 48,5 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
