Akció: Kárpitozott boxspring ágynemű GLORIEN VELVET 100x200 cm türkiz II. osztály KRONOS 13
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% Poliészter
- Bársonyszövet: Kronos 13 - türkiz
- Gramázs: 270 g/m2
- Faforgácslap
Méretek
- Szélesség: 100 cm
- Hosszúság: 207 cm
- Fejtámla magassága: 98 cm
- Ágykeret vastagsága: 7 cm
- Az ágy magassága: 45 cm
- Az ágy magassága topper-rel: 49 cm
- Lábak magassága: 2 cm
- Matrac mérete: 100 x 200 cm
- Teherbírás: 120 kg
- Az ágy súlya: 106 kg
Kialakítás
- Tartalmaz tárolóhelyet
- Az ágy része egy Bonell rugós matrac
- A matrac felső része poliuretán habból készül, T30 jelöléssel
- A matrac keménysége: H3 (közepesen kemény)
- A topper nem tartozik az ágyhoz
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Boxspring ágyak
A boxspring ágyak egyre népszerűbbek választások mind otthonokra, mind luxusszállodák számára, köszönhetően kivételes kialakításuknak és első osztályú komfortjuknak. Ez a típusú ágy a alsó rugós alaprendszerből (boxspring) és a fő matracból áll, amelyhez külön lehet vásárolni egy felső topper-t is. Az alap rugós rendszert tartalmaz, amely optimálisan osztja el a súlyt, ezáltal növeli a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakrugós vagy bonell rugókat használ, hogy szilárd, de kényelmes támaszt nyújtson a testnek. A még magasabb komfort és alvási higiénia érdekében beszerezhető egy topper is, amely puha felületet biztosít. Ennek az ötvözetnek köszönhetően a boxspring ágyak kivételes kényelmet, magas tartósságot és elegáns megjelenést biztosítanak, amely minden hálószobát megemel. Ha egy olyan ágyat keres, amely a csúcsminőségű design, maximális kényelem és tartós ellenállás ötvözetét kínálja, a boxspring a megfelelő választás.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Méret: | 100 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 207 cm |
| ? Magasság: | 98 cm |
| ? Típus: | Egyszemélyes ágy |
| ? Matrac keménysége: | Közepes H3 |
| Anyaga: | Faforgács |
| Súly: | 106 kg |
| Szélesség: | 100 cm |
| Forma: | Boxspring |
| Huzat anyaga: | Poliészter, Velúrszövet |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Minta: | Egyszínű |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Fejrész: | Fejrésszel |
| Lábmagasság: | 2 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
