Teleszkópos konyhai polc mikrohullámú fölé GALAN, fekete
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Fém: fekete
- Polipropilén: fekete
Méretek
- Szélesség: 41–60 cm
- Mélység: 36 cm
- Magasság: 46 cm
- Polcmagasság: 33,5 cm / 42,5 cm
- Szerkezeti profil: 18 x 18 mm
- Teherbírás: 30 kg
- Súly: kb. 2,8 kg
Kialakítás
- Masszív fém szerkezet
- Teleszkópos kialakítás
- Kétféle polcmagasság beállítása
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Ez a praktikus konyhai állvány segít maximálisan kihasználni a rendelkezésre álló teret a mikrohullámú sütő fölött, és áttekinthetővé tenni a munkaterületet. Ideális helyet biztosít a fűszertartók, élelmiszertároló dobozok vagy kisebb konyhai eszközök számára, így mindig kéznél tarthatja őket. Az állítható kialakításnak köszönhetően könnyen alkalmazkodik a különböző méretű készülékekhez, így egy észrevétlen, de nagyon hasznos segítőtárs lesz a mindennapi főzéshez és a konyha szervezéséhez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Konyhai kiegészítők |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fekete |
| ? Felület: | Matt |
| ? Mélység: | 36 cm |
| ? Magasság: | 46 cm |
| Anyaga: | Fém, Polipropilén |
| Súly: | 3 kg |
| Szélesség: | 41 - 60 cm |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
