Kerti garnitúra OSAKA SIRVON - 2 szék és kerek asztal, antracit színű
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Szék: polipropilén - antracit / sötétszürke
- Asztal: fém - fekete
A szék méretei (+/- 1 cm)
- Szélesség: 47 cm
- Magasság: 82 cm
- Mélység: 51 cm
- Ülés magassága: 44 cm
- Ülés mélysége: 39 cm
- Ülés szélessége: 46 cm
- Terhelhetőség: 100 kg
- Súly: kb. 3,4 kg
Az asztal méretei
- Hosszúság: 50 cm
- Szélesség: 50 cm
- Teljes magasság: 70 cm
- Súly: 2,5 kg
Kialakítás
- Két székből és egy asztalból álló szett kertbe vagy balkonra
- Ergonómiailag formázott ülés
- Könnyű ülőfelület, könnyű karbantartás
- Az asztal fogantyúval van ellátva a könnyű kezelhetőség érdekében
- Leszerelhető lábak az egyszerű szezonon kívüli tároláshoz
- Ajánlott védeni a hosszan tartó napsugárzástól a szín megőrzése érdekében
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Praktikus szék- és asztalszett, amely ideális választás a pihenéshez az erkélyen, teraszon vagy kertben. Könnyű szerkezete és egyszerű karbantartása révén alkalmas mindennapos használatra vagy családi és baráti összejövetelekre szezonban. Az ergonómiailag formázott székek kényelmet biztosítanak a reggeli kávézáshoz, délutáni pihenéshez vagy esti kint ücsörgéshez. A kompakt asztal elegendő helyet nyújt az étkezéshez, dekorációkhoz vagy kedvenc könyvéhez, így a szett könnyen kellemes pihenőhelyet teremt a szabad ég alatt.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti bútor |
|---|---|
| ? Termék színe: | Szürke, Fekete |
| Súly: | 9,3 kg |
| Asztal anyaga: | Fém |
| Asztal átmérője: | 50 cm |
| Asztal magassága: | 70 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla alakja: | Lekerekített |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Párnázás nélkül |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Készletek: | Készletek |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Műanyag |
| Minta: | Egyszínű |
| Szék magassága: | 82 cm |
| Szék mélysége: | 51 cm |
| Szék szélessége: | 47 cm |
| Ülés anyaga: | Műanyag |
| Ülésmagasság: | 44 cm |
| Ülőhelyek száma: | 2 személy számára |
| Szék teherbírása: | 100 kg |
| Ülésmélység: | 39 cm |
| Ülésszélesség: | 46 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
