Sötétzöld irodai szék COPA VELVET
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
23 251 Ft
–16 %
AVOLA VELVET irodai szék, szürke
Raktáron
(>10 db)
19 396 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
23 635 Ft
–25 %
AVOLA irodai szék ökobőr kivitelben, szürke-fehér
Raktáron
(>10 db)
17 648 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
23 635 Ft
–25 %
AVOLA VELVET irodai szék, zöld
Raktáron
(10 db)
17 620 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
18 473 Ft
–8 %
AVOLA VELVET irodai szék, fekete
Raktáron
(4 db)
16 986 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
21 934 Ft
–22 %
AVOLA VELVET irodai szék, púderrózsaszín
Raktáron
(>10 db)
16 986 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
21 934 Ft
–22 %
AVOLA VELVET irodai szék, világosszürke
Raktáron
(>10 db)
16 986 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
17 833 Ft
–4 %
AVOLA irodai szék ökobőr kivitelben, fehér
Raktáron
(>10 db)
16 986 Ft
Akció
21 934 Ft
–16 %
AVOLA VELVET irodai szék, világoskék
Raktáron
(>10 db)
18 418 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
21 934 Ft
–22 %
AVOLA VELVET irodai szék, világosbarna
Raktáron
(>10 db)
16 986 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
23 635 Ft
–25 %
AVOLA irodai szék ökobőr kivitelben, szürke
Raktáron
(>10 db)
17 649 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
21 934 Ft
–22 %
AVOLA VELVET irodai szék, bordó
Raktáron
(>10 db)
16 986 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
20 234 Ft
–12 %
PRINT fehér és rózsaszín irodai szék
Raktáron
(6 db)
17 616 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
23 635 Ft
–7 %
AVOLA VELVET irodai szék, szürke-fehér
Raktáron
(>10 db)
21 934 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársony szövet: Sötétzöld
- Fém
- Műanyag
Méretek
- Szélesség: 65 cm
- Ülésszélesség: 36 cm
- Mélysége: 61 cm
- Ülésmélység: 42 cm
- Magasság: 79,5 - 88,5 cm
- Karfa magassága: 62-71 cm
- Ülésmagasság: 44 - 53,5 cm
Kialakítás
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Irodai székek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332061600 |
| ? Termék színe: | Zöld |
| ? Mélység: | 61 cm |
| ? Magasság: | 79,5 - 88,5 cm |
| Szélesség: | 65 cm |
| Forgatható: | Forgatható |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Bársonyszövet |
| Karfák: | Karfákkal |
| Kerekek: | Kerekeken |
| Kialakítás: | Irodai |
| Lábak anyaga: | Műanyag |
| Állíthatóság: | Igen |
| A tétel elfogyott… | |
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
22 954 Ft
–18 %
NOTO VELVET szürke irodai szék
Raktáron
(10 db)
18 639 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
21 934 Ft
–19 %
AVOLA VELVET irodai szék, kék
Raktáron
(>10 db)
17 594 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
