Gyerek pamut ágyneműhuzat JUNGLE DREAM színes, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut ágyneműhuzat
A legelterjedtebb és legszélesebb körben használt anyag az ágyneműhuzatok között biztosan a pamut. A vásárlók értékelik kiváló jellemzőit és kedvező árát. A pamut légáteresztő, puha, és kiválóan elvezeti a nedvességet. Ezért alkalmas azok számára is, akik éjszaka jobban izzadnak. Lehetséges hátránya a gyűrődés és az ebből következő vasalási szükséglet. Az évek során kipróbált pamut természetes rost, amelyet a gyapot növényből nyernek, és kíméletes az egész test bőréhez.
Anyag
- 100% pamut
Szín
- Kék
- Sárga
- Rózsaszín
- Zöld
- Sárga
Jellemzők
- Ajánlott mosási gyakoriság: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágyneműhuzatot vasalni kell
Gyakorlati tanácsok
- Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt
- Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva
- Használjon a textília anyagának és színének megfelelő mosószert
- Mosás után válassza a kíméletes centrifugálást
- Az ágyneműt kifordítva vasalja, így megakadályozza az anyag károsodását és a színek fakulását
Változat szerinti csomag tartalma
- Ágyneműhuzat 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gyerek ágynemű |
|---|---|
| ? Termék színe: | Színes |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Képek, Gyermek, Állatok |
| Ágynemű stílusa: | Gyermek |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 0,7 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Ár: | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Kell-e vasalni: | Igen |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
