Sötétszürke függőfotel KOLUMBIA, színes mintás párnával
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Pamut keverékű poliészterrel
- Fém
- Párna: Poliészter
Szín
- Sötétszürke
- Színes mintás
Méretek
- Szélesség: 80 cm
- Ülés átmérője: 60 cm
- Támla magassága: 42 cm
- Teljes magasság: 130 cm
- Díszítő bojtok hossza: 20 cm
- Az ülés és a felfüggesztés magassága: 112 cm
- Függesztett kötelek hossza: 81/101 cm
- Teherbírás: 150 kg
Kialakítás
- Boho stílusú függőszék párnával
- Puhaköteles fémszerkezet
- Felfüggesztés egy vagy két pontban
- A széknek védelemben kell lennie a kedvezőtlen időjárástól
- A csomag nem tartalmaz állványt
A hintázás nem csak szórakozás – ez egy ritmus, amely megnyugtatja a testet és a lelket. A boho stílusú függőszék gyengéd ölelésében pihentet és szabadságérzetet ad. Csak engedje meg magának, hogy eltöltsön néhány percet a balkonon, a kertben vagy otthonának egy csendes szegletében, és engedje, hogy a mozgás elringassa, ami a nyugalmat és belső egyensúlyt hozza el. A hintázás így természetes részévé válik mindennapi relaxációjának.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Függőfotelek |
|---|---|
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Magasság: | 130 cm |
| ? Típus: | Függő |
| Anyaga: | Fém, Szövet |
| Súly: | 5 kg |
| Szélesség: | 80 cm |
| Állvány: | Nem |
| Fotel anyaga: | Pamut, Fém, Poliészter |
| Kialakítás: | Függőágyak |
| Minta: | Mintával |
| Párnázat: | Párnázott |
| Rögzítés módja: | Rögzítéshez |
| Stílus: | Modern |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
