Fehér függőfotel KOLUMBIA állvánnyal, bézs-fehér párnával
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Pamut és poliészter keverék
- Kov
- Párna: Poliészter
Szín
- Fehér
- Bézs
A szék méretei
- Szélesség: 80 cm
- Ülőrész átmérője: 60 cm
- Háttámla magassága: 42 cm
- Teljes magasság: 130 cm
- Díszítő rojtok hossza: 20 cm
- Ülőkétől a függesztési pontig: 112 cm
- Függesztő kötelek hossza: 81/101 cm
Az állvány méretei
- Szélesség: 102 cm
- Mélység: 105 cm
- Magasság: 195 cm
- Rúd átmérője: 4,5 cm
- Maximális terhelés: 130 kg
Kialakítás
- Boho stílusú függőszék párnával
- A függesztő állvány a csomag része
- Kov konstrukció puha lanokkal fonva
- A széket védeni kell a kedvezőtlen időjárástól
A hintázás nemcsak szórakozás – ez egy természetes módja annak, hogy nyugalmat és kikapcsolódást vigyünk a mindennapi rohanásba. A boho stílusú függőszék könnyed hangulatot és harmóniát hoz bármely térbe, legyen az kert, terasz vagy belső tér. Csupán kényelmesen el kell helyezkednie, finoman ringatnia magát, és átélni azokat a pillanatokat, amelyek csak önről szólnak. Teremtse meg saját relaxációs zugát, ahol új energiát nyerhet és lelassíthat a nap ritmusát.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Függőfotelek |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Magasság: | 130 cm |
| ? Típus: | Függő |
| Anyaga: | Fém, Szövet |
| Súly: | 19 kg |
| Szélesség: | 80 cm |
| Állvány: | Igen |
| Állvány magassága: | 195 cm |
| Állvány szélessége: | 102 cm |
| Fotel anyaga: | Pamut, Fém, Poliészter |
| Kialakítás: | Függőágyak |
| Minta: | Mintával |
| Párnázat: | Párnázott |
| Rögzítés módja: | Rögzítéshez |
| Stílus: | Modern |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
