Fehér függőfotel KOLUMBIA, zöld díszpárna virágokkal
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Pamut poliészter keverékkel
- Fém
- Párna: Poliészter
Szín
- Fehér
- Zöld
Méretek
- Szélesség: 80 cm
- Ülés átmérője: 60 cm
- Támla magassága: 42 cm
- Teljes magasság: 130 cm
- Díszes rojtok hossza: 20 cm
- Az ülőhelytől a felfüggesztésig mért magasság: 112 cm
- Függőkötél hossza: 81/101 cm
- Teherbírás: 150 kg
Kialakítás
- Boho stílusú függőszék párnával
- Fém konstrukció, puha kötelekkel
- Egy vagy két ponton felfüggeszthető
- A széket védeni kell a kedvezőtlen időjárástól
- Az állvány nem része a csomagnak
A hintázás nem csak szórakozás – természetes módja a béke és ellazulás megélésének a mindennapi rohanásban. A boho stílusú függőszék könnyedséget és harmóniát hoz a térbe, akár a kertben, teraszon vagy a belső térben helyezi el. Csak dőljön hátra kényelmesen, hagyja magát finoman ringatni, és élvezze azokat a pillanatokat, amelyek csak öné. Hozzon létre egy saját relaxációs sarkot, ahol új energiát meríthet, és lassíthatja a napok rohanását.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Függőfotelek |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér, Zöld |
| ? Magasság: | 130 cm |
| ? Típus: | Függő |
| Anyaga: | Fém, Szövet |
| Súly: | 5 kg |
| Szélesség: | 80 cm |
| Állvány: | Nem |
| Fotel anyaga: | Pamut, Fém, Poliészter |
| Kialakítás: | Függőágyak |
| Minta: | Mintával |
| Párnázat: | Párnázott |
| Rögzítés módja: | Rögzítéshez |
| Stílus: | Modern |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
