Fehér függőfotel KOLUMBIA, bézs-fehér párna
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Pamut poliészter keverékkel
- Fém
- Párna: Poliészter
Szín
- Fehér
- Bézs
Méretek
- Szélesség: 80 cm
- Ülőfelület átmérője: 60 cm
- Háttámla magassága: 42 cm
- Teljes magasság: 130 cm
- Díszítő rojtok hossza: 20 cm
- Ülés és függesztés közti magasság: 112 cm
- Függesztő kötelek hossza: 81/101 cm
- Teherbírás: 150 kg
Kialakítás
- Boho stílusú függőszék párnával
- Kov szerkezet puha kötelekkel fonva
- Egy vagy két ponton felfüggeszthető
- A széket védeni kell a kedvezőtlen időjárástól
- A tartóállvány nem része a csomagnak
A hintázás nem csak szórakozás – természetes módja a nyugalomnak és kikapcsolódásnak a mindennapok rohanásában. A boho stílusú függőszék könnyedséget és harmóniát hoz a terébe, legyen szó kertjéről, teraszáról vagy bármilyen belső térről. Csak üljön le kényelmesen, hagyja magát gyengéden ringatni és élvezze a pillanatokat, amelyek csak Önéi. Hozza létre saját relaxációs sarkát, ahol új energiát meríthet és lassíthatja a nap ütemét.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Függőfotelek |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Magasság: | 130 cm |
| ? Típus: | Függő |
| Anyaga: | Fém, Szövet |
| Súly: | 5 kg |
| Szélesség: | 80 cm |
| Állvány: | Nem |
| Fotel anyaga: | Pamut, Fém, Poliészter |
| Kialakítás: | Függőágyak |
| Minta: | Mintával |
| Párnázat: | Párnázott |
| Rögzítés módja: | Rögzítéshez |
| Stílus: | Modern |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
