Dekoratív párna GIEL 45x45 cm, zöld
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 023 Ft
–0 %
Díszpárna MICKEY MOUSE 40x40 cm - több színben
Raktáron
(1 db)
2 006 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 044 Ft
–14 %
Kültéri párna MILLY INDIGO 50x30 cm, mintás
Raktáron
(>10 db)
2 614 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Kültéri párna ELAROSA 45x45 cm, krém színű
Raktáron
(>10 db)
2 446 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 044 Ft
–14 %
Kültéri párna FERGUS 50x30 cm, fekete
Raktáron
(>10 db)
2 614 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 874 Ft
–1 %
Utazó párna MICKEY MOUSE 30x30 cm, fehér
Raktáron
(>10 db)
2 829 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 384 Ft
–40 %
Karácsonyi kék díszpárna 40 x 40 cm
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 214 Ft
–10 %
Dekoratív párna RORY 45x45 cm, fehér
Raktáron
(>10 db)
2 876 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 533 Ft
–9 %
Kültéri párna OLIVOR 45x45 cm, kék
Raktáron
(>10 db)
2 288 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Dekoratív párnácska TAFFY 45x45 cm, barna
Raktáron
(8 db)
3 214 Ft
Akció
3 214 Ft
–35 %
Díszpárna NESSA 45x45 cm, szürke
Raktáron
(>10 db)
2 075 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
5 067 Ft
–7 %
2 db kültéri párna CALINO 45x45 cm, barnásnarancs
Raktáron
(>10 db)
4 710 Ft
Akció
3 214 Ft
–3 %
Dekoratív párna FLORIE 45x45 cm, világos rózsaszín
Raktáron
(>10 db)
3 112 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Kültéri párna PLUSHIO 50x50 cm - több változat
Raktáron
(>10 db)
3 163 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Huzat: 100% pamut
- Töltet: 100% poliészter
Szín
- Zöld
Méretek
- Szélesség: 45 cm
- Hosszúság: 45 cm
Kialakítás
- Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C
- Ne fehérítse
- Ne szárítsa szárítógépben
- Cipzáras záródás
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Díszpárnák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8714503963527 |
| ? Termék színe: | Zöld |
| ? Hosszúság: | 45 cm |
| ? Típus: | Díszpárnák |
| Párna mérete: | 45 x 45 cm |
| Súly: | 0,35 kg |
| Szélesség: | 45 cm |
| Töltet: | 100% poliészter |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Elhelyezés: | Beltéri |
| Forma: | Négyzet |
| Minta: | Pöttyök |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
