CITRUS bézs 2 db-os kesztyűszett mágnessel
Kapcsolódó termékek
Akció
1 683 Ft
–42 %
Konyharuhák LINEA 45x60 cm, 3 db-os készlet - több változatban
Raktáron
(>10 db)
961 Ft
Akció
3 214 Ft
–35 %
GRILL AND SERVE alacsony derék kötény ökobőr, fekete
Raktáron
(>10 db)
2 061 Ft
Újdonság
Mikroszálas törlőkendő MICROZA 30x40 cm - több színű
Raktáron
(>10 db)
425 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- 90% poliészter | 10% pamut
Szín
- Bézs
Dimenzió
- Szélesség: 18 cm
- Hossza: 27 cm
Kialakítás:
- A készlet jobb és bal kézi fogantyút tartalmaz
- Hurokkal és mágnessel
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Konyharuhák és fogókesztyűk |
|---|---|
| ? Termék színe: | Bézs |
| ? Méret: | 18 x 27 cm |
| ? Hosszúság: | 27 cm |
| Anyaga: | Poliészter, Pamut |
| Súly: | 0,2 kg |
| Szélesség: | 18 cm |
| Akasztófül: | Igen |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
