Poliészter-pamut ágyneműhuzat ÉJSZAKAI ÉG POLY kék
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Poliészter-pamut ágyneműhuzat
A poliészter-pamut ágyneműhuzat népszerű választás a mindennapi használatra praktikus kialakítása miatt. Kombinálja a természetes pamutot a poliészterrel, így kellemes tapintást, jó légáteresztő képességet, valamint nagyobb ellenállóságot és hosszabb élettartamot biztosít. Előnye a könnyű karbantartás is – az ágynemű gyorsan szárad, és az alacsonyabb gyűrődési hajlam miatt nem szükséges vasalni.
Anyag
- 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter
- Gramázs: 105 g/m2
Szín
- Kék
- Fehér
Jellemzők
- Ajánlott mosás: hetente, maximum 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágyneműt nem szükséges vasalni
Praktikus tanácsok
- Első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt
- Az ágyneműt külön, mindig kifordítva és cipzárát összehúzva mossa
- Használjon az anyaghoz és színességhez megfelelő mosószert
- Mosás után azonnal vegye ki a mosógépből és jól rázza ki
- Alacsony hőmérsékleten szárítógépben szárítható
A csomag tartalma a választott változat szerint
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
- Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Polipamut ágynemű |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Grammsúly: | 105 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm |
| Ágynemű mintája: | Csillagok, Karácsonyi |
| Ágynemű stílusa: | Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Poli-pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra, Francia |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm |
| Rögzítés: | Gombos |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
