Poliészter-baumwolle párnahuzat ÉJSZAKAI ÉG POLY 45x45 cm, kék
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter
Szín
- Kék
- Fehér
Méretek
- Szélesség: 45 cm
- Hosszúság: 45 cm
Kialakítás
- Ne fehérítsen, ne vásároljon vegytisztítást
- Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C
- Szárítsa alacsony hőmérsékleten, 60 °C-ig
- Nem szükséges vasalni
- Cipzáros záródás
- A csomag 1 db terméket tartalmaz
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Polipamut ágynemű |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 0710535829990 |
| ? Termék színe: | Fehér, Kék |
| ? Hosszúság: | 45 cm |
| ? Típus: | Dekoratív huzatok |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | Poli-pamut |
| Párna mérete: | 45 x 45 cm |
| Súly: | 0,1 kg |
| Szélesség: | 45 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| A csomagban lévő db szám: | 1 |
| Elhelyezés: | Beltéri |
| Forma: | Négyzet |
| Készletek: | Külön párnahuzat |
| Kétoldalas: | Nem |
| Minta: | karácsonyi, Mintával, Csillag |
| Szárítógépben szárítható: | igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
