AKCIÓ Függőszék KOKON állvánnyal, bézs II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Szövet: 100% poliészter
- Műrattan
- Kovácsoltvas keret porfestéssel
Szín
- Krém (szék + párnázás)
- Fekete állvány
Szék méretei
- Szélesség: 116 cm
- Mélység: 75 cm
- Magasság: 106 cm
- Teherbírás: 130 kg
Állvány méretei
- Állvány magassága: 200 cm
- Alap átmérője: 100 cm
- Függesztő kampó hossza: 26 cm
Párnák méretei
- Kis (homlokzat): 45 x 20 cm
- Nagy (ülőpárna és háttámla): 110 x 95 cm
Kialakítás
- Tökéletes bútordarab otthonához és kertjéhez
- Az ülőpárna polyrattannal van fonva, ami stílusos megjelenést kölcsönöz a széknek
- 2 párna (fejhez, üléshez és háttámlához)
- Szennyeződésálló anyagból készült
- Nedves ruhával egyszerűen letörölhető
- A huzatok levehetők, így könnyen moshatók
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Biztonsági figyelmeztetések
- A széket csak teljes összeszerelés után használja. Az összeszerelést minden vásárló önállóan, saját felelősségére végzi.
- Mielőtt helyet foglal a székben, győződjön meg arról, hogy a függő szerkezet szilárdan rögzítve van.
- A szék nem alkalmas oldalirányú intenzív hintázásra.
- Ha a függőszék állványát használja, helyezze azt sík és szilárd felületre, ahol stabil marad (pl. padló, burkolt terasz).
- 6 éven aluli gyermekek csak felnőtt felügyelete mellett használhatják a széket!
A hintázás varázsa
Fedezze fel a hintázás jótékony hatásait a felfüggesztett 'tojás' székeinkkel, amelyek a lelki egészségét is kényeztetik. A hintázás jóllétet és belső nyugalmat kelt, valamint hatékonyan enyhíti a mentális feszültséget. Kiválóan megmunkált hintaszékeink műrattanból készültek, amelyek nagyon ellenállóak a kedvezőtlen időjárási viszonyokkal és háziállatokkal szemben. A műrattan első pillantásra szinte megkülönböztethetetlen a természetes anyagtól. Felfüggesztett székeink remekül illenek kertbe és beltérbe is. Töltse szabadidejét ezekben a székekben, amelyek skandináv stílust képviselnek, és a modern bútorok kedvelt darabjai. Biztosítson magának luxus pihenést, és vigye otthonába és kertjébe a nyugalom és elegancia elemeit.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fekete, Bézs |
| ? Magasság: | 200 cm |
| ? Típus: | Függő |
| Súly: | 4 kg |
| Szélesség: | 116 cm |
| Állvány: | Igen |
| Forma: | Tojás |
| Fotel anyaga: | Fém, Szövet, Műanyag rattan |
| Kialakítás: | Hintaágy |
| Kör átmérője: | 100 cm |
| Minta: | Egyszínű |
| Párnázat: | Párnázott |
| Rögzítés módja: | Állványon |
| Stílus: | Modern |
Sestavení vajíčka
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
