Frottír lepedő sötétbarna 160 x 200 cm
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
8 485 Ft
–59 %
Jersey fehér lepedő EXCLUSIVE 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
3 436 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
5 084 Ft
–55 %
Jersey világosszürke lepedő 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 286 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
5 084 Ft
–53 %
Jersey bézs lepedő 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 364 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
8 485 Ft
–54 %
Frottír krém lepedő EXCLUSIVE 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
3 894 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
8 485 Ft
–34 %
Frottír rózsaszín lepedő EXCLUSIVE 180x200 cm
Raktáron
(>10 db)
5 594 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
5 084 Ft
–50 %
Frottír lepedő mentás 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 533 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
8 485 Ft
–73 %
Frottír fehér lepedő EXCLUSIVE 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 262 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
8 485 Ft
–54 %
Frottír sötétlila lepedő EXCLUSIVE 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
3 894 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
8 485 Ft
–54 %
Frottír rózsaszín lepedő EXCLUSIVE 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
3 894 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 533 Ft
–20 %
Frottír fehér lepedő 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
8 485 Ft
–26 %
Frottír fehér lepedő EXCLUSIVE 200x220 cm
Raktáron
(>10 db)
6 274 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
7 634 Ft
–33 %
Frottír fehér lepedő EXCLUSIVE 160x200 cm
Raktáron
(>10 db)
5 084 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
6 784 Ft
–25 %
Frottír bézs lepedő EXCLUSIVE 160x200 cm
Raktáron
(1 db)
5 084 Ft
Kiárusítás
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 533 Ft
–22 %
Frottír krém lepedő 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
1 952 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Összetétel: 50% pamut | 50% poliészter
- Gramázs: 150 g/m²
Szín
- Sötétbarna
Méretek
- Méret: 160 x 200 cm
Jellemzők
- Lágy anyag, kellemes tapintású
- Magas rugalmasság, megtartja állandó alakját
- Nincs szükség vasalásra
- Körben gumival szegve
Gyakorlati tanácsok
- Első használat előtt a lepedőt alaposan mossa ki
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Ajánlott mosási gyakoriság: hetente, maximum 14 naponta egyszer
- A szárítógépben alacsony hőmérsékleten szárítani ajánlott
Csomag tartalma
- 1 db lepedő 160 x 200 cm
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Frottír lepedők |
|---|---|
| ? Termék színe: | Barna |
| ? Méret: | 160 x 200 cm |
| ? Grammsúly: | 150 g/m2 |
| ? Típus: | Franciaágyra |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 50% pamut | 50% poliészter |
| Gumis: | Igen |
| Kialakítás: | gumis, Rugalmas |
| Optimális matrac magasság: | 20 cm-ig |
| Rugalmas: | igen |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
