Fekete műanyag szék ELBA
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 + 1
2 364 Ft-tól akár: –15 %
ENDRE mustár színű ülőpárna - többféle méretben
Raktáron
(>10 db)
2 007 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
8 332 Ft
–16 %
2 darabos MARZO konyhai polc szett, fekete
Raktáron
(>10 db)
6 923 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
64 443 Ft
–8 %
JENNY rattan függőlámpa
Raktáron
(2 db)
59 241 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 384 Ft
–42 %
GUSTA fém tálaló zöld
Raktáron
(>10 db)
1 937 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
19 554 Ft
–49 %
KATO zöld műanyag szék
Raktáron
(>10 db)
9 883 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
CATERFOLD 53x51 cm-es étkezőasztal, bézs
Raktáron
(4 db)
7 464 Ft
58 362 Ft
–10 %
Kerti szék szett 6 db TAVERNO fekete
Raktáron
(>10 db)
52 526 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
22 938 Ft
–2 %
CATERON étkezőasztal 70x180 cm, fehér
Raktáron
(>10 db)
22 279 Ft
Kiárusítás
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
127 355 Ft
–22 %
TURIA fekete rattan kerti garnitúra
Raktáron
(1 db)
98 449 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Kerti tálaló asztalka kerekeken GRIL PARTY, akácfa
Raktáron
(>10 db)
22 938 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
CATERON vendéglátóasztal 70x180 cm, barna
Raktáron
(9 db)
25 335 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
19 554 Ft
–22 %
Korall Műanyag Szék KATO
Raktáron
(>10 db)
15 133 Ft
Kiárusítás
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
102 853 Ft
–29 %
SENUFO kerti asztal ládával és 2 székkel
Raktáron
(1 db)
72 396 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Hordozható összecsukható szék VENTO 38 cm, fekete
Raktáron
(>10 db)
1 683 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Műanyag: polipropilén
Szín
- Fekete
Méretek
- Szélesség: 40 cm
- Ülésszélesség: 35,5 - 40 cm
- Ülésmélység: 39 cm
- Magasság: 79 cm
- Háttámla magassága: 34,5 cm
- Ülésmagasság: 44 cm
- Terhelhetőség: 110 kg
- Súly: 3,65 kg
A skandináv stílus szimbóluma a légiesség, az elegancia és a nyugodt, harmonikus légkör. A tiszta skandináv természet ihlette stílusnak meg kell felelnie az élet magas követelményeinek. A skandináv étkezők örömet okoznak funkcionalitásukkal és fenntarthatóságukkal. A fekete Elba étkezőszék lenyűgöző kiegészítője lesz az étkezőnek. A térben fogadjon egyszerű formájú és lágy színű darabokra. A lekerekített formával rendelkező Elba székek ellenállnak minden trendnek. A letisztult vonalak és az eredeti formázás a kívánt hangulatot hozza a skandináv étkezőbe.
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tavaszi raktársöprés |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332072170 |
| ? Termék színe: | Fekete |
| ? Magasság: | 79 cm |
| ? Típus: | Ülőgarnitúra |
| Anyaga: | Műanyag |
| Súly: | 3,65 kg |
| Szélesség: | 40 cm |
| Elhelyezhetőség: | Rögzített |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla kialakítása: | Perforált |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Műanyag |
| Minta: | Egyszínű |
| Összecsukható: | Egymásra rakható |
| Ülésmagasság: | 44 cm |
| Stílus: | Minimalista |
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
22 954 Ft
–41 %
KATO bézs műanyag szék
Raktáron
(>10 db)
13 319 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
19 554 Ft
–22 %
Korall Műanyag Szék KATO
Raktáron
(>10 db)
15 133 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
19 554 Ft
–49 %
KATO zöld műanyag szék
Raktáron
(>10 db)
9 883 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
22 954 Ft
–39 %
KATO sárga műanyag szék
Raktáron
(>10 db)
13 918 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
19 554 Ft
–43 %
KATO világosszürke műanyag szék
Raktáron
(>10 db)
10 981 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
19 554 Ft
–37 %
KATO Fekete műanyag szék
Raktáron
(>10 db)
12 171 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
22 954 Ft
–44 %
KATO fehér műanyag szék
Raktáron
(>10 db)
12 638 Ft
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
