Fürdőlepedő NORIELLE 70x140 cm fekete, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Újdonság
Fürdőlepedő NORIELLE 70x140 cm sötétszürke, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 955 Ft
Újdonság
Fürdőlepedő NORIELLE 70x140 cm világosszürke, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 955 Ft
Újdonság
Fürdőlepedő NORIELLE 70x140 cm világoskék, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 955 Ft
Akció
1 683 Ft
–41 %
Konyharuhák LINEA 45x60 cm, 3 db-os készlet - több változatban
Raktáron
(>10 db)
988 Ft
Akció
5 084 Ft
–57 %
Jersey világosszürke lepedő 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 143 Ft
Akció
6 784 Ft
–55 %
Jersey világosszürke lepedő 180x200 cm
Raktáron
(>10 db)
3 035 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut
- Gramázs: 400 g/m2
Szín
- Fekete
Méret
- 70 x 140 cm
Kialakítás
- Szegély nélkül
- Akasztóval, akasztófülként használható
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány
- Mosás max. 60 °C-on
- Szárítógépben alacsony hőmérsékleten szárítható
- Közepes hőmérsékleten vasalható
- Ne fehérítse, ne tisztíttassa vegyszerekkel
- Ne mosd olyan ruhákkal, amelyeknek cipzárja vagy fém kapcsa van
- A tartós puhaság, lágyság és nedvszívó képesség érdekében nem ajánlott öblítő használata
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Norielle fürdőlepedők |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fekete |
| ? Méret: | 70 x 140 cm |
| ? Grammsúly: | 400 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 60 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Súly: | 0,2 kg |
| Akasztófül: | Igen |
| Minta: | Minta nélkül |
| Szárítógépben szárítható: | igen |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
