MIKULÁS kék karácsonyi mikroplüss takaró 180x200 cm
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
YULE HUG világosszürke báránybunda hatású kapucnis, ujjas pléd
Raktáron
(>10 db)
7 295 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
12 736 Ft-tól akár: –26 %
CHRISTMAS TREES piros mikroplüss ágyneműhuzat
Raktáron
(1 db)
9 376 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
HAVANA éjjeliszekrény trüffel tölgyfa
Raktáron
(>10 db)
15 116 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Jersey sötétbarna lepedő EXCLUSIVE 140 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
4 404 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 513 Ft
–41 %
SIF piros örökrózsa arany szárral
Raktáron
(>10 db)
880 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 384 Ft
–8 %
ROYAL PET fekete puha párna kutyáknak 75x60 cm
Raktáron
(>10 db)
3 082 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 513 Ft
–24 %
Üveg gyertya MINNESOTA PEZSGŐ SZÍNŰ 9 cm krémes
Raktáron
(>10 db)
1 139 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Karácsonyi lánc 50 LED, asztali futó
Raktáron
(>10 db)
1 173 Ft
Kiárusítás
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
5 934 Ft
–8 %
SPACE kék világító mikroflanel takaró SPACE 150x200 cm
Raktáron
(>10 db)
5 408 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
CHRISTMAS HEART szürke karácsonyi mikroplüss pléd
Raktáron
(>10 db)
6 784 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Mikroplüss pléd AMORYS, rózsaszín
Raktáron
(>10 db)
5 934 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Karácsonyi mikroplüss pléd CHRISTMAS MAGIC szürke
Raktáron
(>10 db)
6 784 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Mikroszálas pléd SOFT, fekete
Raktáron
(>10 db)
3 214 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
5 934 Ft-tól akár: –9 %
Mikroplüss takaró VISATA, fekete
Raktáron
(>10 db)
5 381 Ft-tól
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
6 954 Ft
–9 %
Mikroplüss pléd PAPAVA, krémszínű
Raktáron
(>10 db)
6 307 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
FIEN mikroplüss pléd 150x200 cm, világosbarna
Raktáron
(10 db)
5 934 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% mikroszál
Szín
- Kék
- Fehér
- Piros
Méret
- 180 x 200 cm
Kialakítás
- Finom, puha és meleg anyag
- Nem vasalható
- Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroszálas plédek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605060157 |
| ? Termék színe: | Fehér, Piros, Kék |
| ? Méret: | 180 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| ? Grammsúly: | 300 g/m2 |
| ? Típus: | Takarók és plédek |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 °C |
| Anyaga: | 100% mikroszál |
| Súly: | 1,1 kg |
| Szélesség: | 180 cm |
| Minta: | karácsonyi, Mintával |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
