Zahradní set KATO SIRVON - 2 židle a kulatý stolek, černá/korálová
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Materiál
- Židle: Polypropylen – korálová
- Stolek: Kov – černá
Rozměry židle
- Šířka: 54 cm
- Šířka sedáku: 30–46 cm
- Šířka opěradla: 52,5 cm
- Hloubka: 55 cm
- Hloubka sedu: 41 cm
- Výška: 82,5 cm
- Výška sedu: 45 cm
- Výška opěradla: 39 cm
- Výška od země k područkám: 65 cm
- Nosnost: 120 kg
Rozměry stolku
- Délka: 50 cm
- Šířka: 50 cm
- Výška: 70 cm
- Hmotnost: 2,5 kg
Provedení
- Praktický a mobilní zahradní set
- Vhodný i na menší balkon nebo terasu
- Stohovatelná židle
- Nohy židle jsou odnímatelné pro snadné posezónní skladování
- Madlo uprostřed stolku pro snadné přenášení
- Odolná kovová konstrukce stolku
- Plast není UV stabilní, židle doporučujeme chránit před dlouhodobým slunečním zářením
- Dodáváno v demontovaném stavu
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti bútor |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fekete, Rózsaszín |
| ? Típus: | Ülőgarnitúra |
| Súly: | 11,3 kg |
| Asztal anyaga: | Fém |
| Asztal átmérője: | 50 cm |
| Asztal magassága: | 70 cm |
| Elhelyezhetőség: | Rögzített |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla kialakítása: | Perforált |
| Karfák: | Karfákkal |
| Készletek: | Készletek |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Műanyag |
| Minta: | Egyszínű |
| Összecsukható: | Egymásra rakható |
| Szék anyaga: | Műanyag |
| Szék magassága: | 82,5 cm |
| Szék mélysége: | 55 cm |
| Szék szélessége: | 54 cm |
| Ülés anyaga: | Műanyag |
| Ülésmagasság: | 45 cm |
| Ülőhelyek száma: | 2 személy számára |
| Stílus: | Modern |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
