Rattan kétszemélyes kanapé LIERNE 2S
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
23 635 Ft
–0 %
LORAN virágállvány 4 polccal tölgy dekorral, fekete színben
Raktáron
(3 db)
23 442 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
19 554 Ft
–37 %
KATO Fekete műanyag szék
Raktáron
(>10 db)
12 171 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
PALM pohár bambusz fedéllel és szívószállal 400 ml
Raktáron
(>10 db)
1 853 Ft
Kiárusítás
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
15 983 Ft
–10 %
Fekete műanyag szék PAGI
Raktáron
(2 db)
14 245 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
HAYDEN CAULDRON GREY virágcserep készlet műanyag belsővel, 3db
Raktáron
(>10 db)
10 542 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
22 938 Ft
–2 %
CATERON étkezőasztal 70x180 cm, fehér
Raktáron
(>10 db)
22 279 Ft
38 908 Ft
–10 %
Kerti szék szett 4 db TAVERNO fekete
Raktáron
(>10 db)
35 018 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
11 545 Ft
–10 %
Műanyag szék TREGO, zöld
Raktáron
(>10 db)
10 384 Ft
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
NERF BATTLE FORT kerti játszótér 4,45x1,84 m
Raktáron
(>10 db)
229 375 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
15 983 Ft
–8 %
Fekete műanyag szék ELBA
Raktáron
(>10 db)
14 561 Ft
Kiárusítás
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
102 853 Ft
–29 %
SENUFO kerti asztal ládával és 2 székkel
Raktáron
(1 db)
72 396 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
13 586 Ft
–9 %
Műanyag szék TREGO karfával, zöld
Raktáron
(>10 db)
12 247 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Kerti LOUNGE szett székekkel, paddal és asztallal, szürke
Raktáron
(>10 db)
50 993 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
11 545 Ft
–10 %
Műanyag szék TREGO, fehér
Raktáron
(>10 db)
10 384 Ft
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Kerti lerakóasztal SIRVON fém 50x70 cm, fekete
Raktáron
(>10 db)
7 805 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Szintetikus rattan: Természetes
- Acél: Fekete
- Szövet: Szürke / Tarka
Méretek
- Szélesség: 140 cm
- Mélység: 68 cm
- Magasság: 71 cm
- Ülőmagasság: 46 cm
- Teherbírás: 200 kg
Kialakítás
- Szállítás lapra szerelve
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti bútor |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 2010001177524 |
| ? Termék színe: | Fekete, Színes |
| ? Mélység: | 68 cm |
| ? Magasság: | 71 cm |
| ? Típus: | Ülőgarnitúra |
| Anyaga: | Acél, Rattan |
| Súly: | 10 kg |
| Szélesség: | 140 cm |
| Felszerelés: | Párnázással |
| Fotel anyaga: | Rattan |
| Lábak: | Acél |
| Helyek száma: | 2 személyes |
| Stílus: | Vidékies |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
