Dekoratív párnahuzat SNOWFALL 40x50 cm, piros
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Dekoratív párnahuzat SNOWFALL 40x50 cm, piros igazi téli hangulatot és karácsonyi varázst hoz otthonába. A piros alapot részletes fehér hópelyhek díszítik, amelyek úgy tűnnek, mintha finoman hullanának a földre. Ez a párnahuzat ideális a ünnepi és egyben otthonos környezet megteremtéséhez minden enteriőrben.
Ez a párnahuzat könnyen kombinálható más karácsonyi dekorációkkal, mint például gyertyák, takarók vagy arany- és zöld színű kiegészítők. Kellemes anyagból készült, amely biztosítja a kényelmet és a hosszú élettartamot. Ez a párnahuzat minden részletében karácsonyi varázst kölcsönöz otthonának.
Megj.: A szín megjelenése kissé eltérhet a valóságtól.
Anyag
- 80% pamut
- 20% poliészter
Szín
- Piros
- Fehér
Méretek
- Szélesség: 40 cm
- Hosszúság: 50 cm
Kialakítás
- Ne fehérítse
- Patentos záródás
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Párnahuzatok |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér, Piros |
| ? Hosszúság: | 50 cm |
| ? Típus: | Dekoratív huzatok |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 80% pamut | 20% poliészter |
| Párna mérete: | 40 x 50 cm |
| Szélesség: | 40 cm |
| Rögzítés: | Patentos |
| Elhelyezés: | Beltéri |
| Évszak: | Egész éves |
| Minta: | karácsonyi |
| A párnák formája: | Négyzet |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
