CHRISTMAS TREES piros karácsonyi mikroplüss takaró
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
12 736 Ft-tól akár: –26 %
CHRISTMAS TREES piros mikroplüss ágyneműhuzat
Raktáron
(1 db)
9 376 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
HAVANA éjjeliszekrény trüffel tölgyfa
Raktáron
(>10 db)
15 116 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Jersey sötétbarna lepedő EXCLUSIVE 140 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
4 404 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 513 Ft
–41 %
SIF piros örökrózsa arany szárral
Raktáron
(>10 db)
880 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 384 Ft
–8 %
ROYAL PET fekete puha párna kutyáknak 75x60 cm
Raktáron
(>10 db)
3 082 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 513 Ft
–24 %
Üveg gyertya MINNESOTA PEZSGŐ SZÍNŰ 9 cm krémes
Raktáron
(>10 db)
1 139 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Karácsonyi lánc 50 LED, asztali futó
Raktáron
(>10 db)
1 173 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
VIOLET BUTTERFLY sötétkék mikroplüss báránybőr pléd
Raktáron
(>10 db)
11 035 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Mikroszálas pléd SOFT, fekete
Raktáron
(>10 db)
3 214 Ft-tól
Kiárusítás
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
5 934 Ft
–8 %
SPACE kék világító mikroflanel takaró SPACE 150x200 cm
Raktáron
(>10 db)
5 408 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Sötétben világító karácsonyi mikroplüss pléd STAR DEER, piros
Raktáron
(>10 db)
5 764 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
5 934 Ft-tól –3 %
Mikroplüss pléd CORAZON, rózsaszín
Raktáron
(>10 db)
5 729 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Sötétben világító karácsonyi mikroplüss pléd SNOW BUDDY, szürke
Raktáron
(>10 db)
5 764 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
CHRISTMAS HEART szürke karácsonyi mikroplüss pléd
Raktáron
(>10 db)
6 784 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
FIEN mikroplüss pléd 150x200 cm, világosbarna
Raktáron
(10 db)
5 934 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
CHRISTMAS JOY fehér karácsonyi mikroplüss pléd
Raktáron
(>10 db)
5 084 Ft-tól
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% mikroszál
Szín
- Piros
- Fehér
Méret
- 160 x 200 cm
- 200 x 220 cm
Kialakítás
- Finom, puha és meleg anyag
- Nem vasalható
- Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroszálas plédek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| ? Termék színe: | Fehér, Piros |
| ? Méret: | 160 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| ? Hosszúság: | 220 cm, 200 cm |
| ? Grammsúly: | 200 g/m2 |
| ? Típus: | Takarók és plédek |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 °C |
| Anyaga: | Mikroszál |
| Súly: | 0,95 kg |
| Szélesség: | 200 cm, 160 cm |
| Minta: | karácsonyi, Mintával |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
