Mikroplüss ágyneműhuzat STAR bordó
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Mikroplüss ágynemű
Puha és meleg anyag a hideg hónapokra, amely az egész éjszaka kellemes meleget biztosít, a mikroplüss. A mikroplüss ágynemű tömör és finom szálakból áll, amelyek rövidek és nagyon kellemesek az érintésre. 100% poliészterből készül, speciális kialakítással. Az anyag mosás után gyorsan szárad, nem igényel vasalást, és az ápolása rendkívül egyszerű. Ne aggódjon, nem bolyhosodik és nem hullajtja a szálakat.
Anyag
- 100% poliészter
- Grammsúly: 250 g/m2
Szín
- Bordó
- Fehér
Jellemzők
- 100% poliészterből, speciális kialakítással készült
- Praktikus cipzáras záródás
- Csillagmotívum
- Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágynemű nem igényel vasalást
Gyakorlati tanácsok
- Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt
- Mossa a ágyneműt külön, mindig kifordítva és zárva a cipzárt
- Használjon a anyaghoz és a színekhez illő mosószert
- Mosás után válasszon kímélő centrifugálást
A csomag tartalma a kiválasztott változattól függően
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroplüss ágyneműhuzat |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605015119 |
| ? Termék színe: | Bordó |
| ? Grammsúly: | 250 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Csillagok, Karácsonyi |
| Ágynemű stílusa: | Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% poliészter |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 1,3 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Évszak: | Ősz, Tél |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
| Meleg ágyneműhuzat: | Igen |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
