Törölköző BARBARA 50x90 cm bézs, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut
- Grammsúly: 500 g/m2
Szín
- Bézs
Méret
- 50 x 90 cm
Kialakítás
- Elegáns szegéllyel
- Akasztófüllel ellátva
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány
- Mosás max. 60 °C-on, vasalás 180 °C-ig
- Szárítás szárítógépben a legalacsonyabb hőmérsékleten
- Ne mossa cipzáros és fémkampós ruhával
- A hosszú távú puhaság, lágyság és nedvszívás érdekében nem ajánlott öblítőt használni
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kézi törölközők |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8594157754975 |
| ? Termék színe: | Bézs |
| ? Méret: | 50 x 90 cm |
| ? Grammsúly: | 500 g/m2 |
| ? Típus: | Törölközők |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 60 °C |
| Anyaga: | Pamut |
| Súly: | 0,3 kg |
| Akasztófül: | Igen |
| Ár: | Olcsó 2 500 Ft-ig |
| Készletek: | Darabos |
| Kialakítás: | Egyszínű |
| Minta: | Mintával |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
