VESTER natúr kerti bútor szett
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
19 554 Ft
–37 %
KATO Fekete műanyag szék
Raktáron
(>10 db)
12 171 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
19 554 Ft
–43 %
KATO világosszürke műanyag szék
Raktáron
(>10 db)
10 981 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
19 554 Ft
–22 %
Korall Műanyag Szék KATO
Raktáron
(>10 db)
15 133 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
19 554 Ft
–49 %
KATO zöld műanyag szék
Raktáron
(>10 db)
9 883 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
22 087 Ft
–11 %
Kerti szék szett 2 db TAVERNO fekete
Raktáron
(>10 db)
19 454 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
13 586 Ft
–9 %
Műanyag TREGO szék karfákkal, kék
Raktáron
(>10 db)
12 247 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Összecsukható turista szék VENTO 38 cm, kék
Raktáron
(>10 db)
1 683 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Hordozható összecsukható szék VENTO 38 cm, fekete
Raktáron
(>10 db)
1 683 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
11 545 Ft
–10 %
Műanyag szék TREGO, zöld
Raktáron
(>10 db)
10 384 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
13 586 Ft
–9 %
Műanyag szék TREGO karfával, zöld
Raktáron
(>10 db)
12 247 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
6 784 Ft
–9 %
Összecsukható kempingszék TRAIL, krémszínű
Raktáron
(2 db)
6 145 Ft
58 362 Ft
–10 %
Kerti szék szett 6 db TAVERNO fekete
Raktáron
(>10 db)
52 526 Ft
Kiárusítás
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
127 355 Ft
–22 %
TURIA fekete rattan kerti garnitúra
Raktáron
(1 db)
98 449 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
13 586 Ft
–9 %
Műanyag szék TREGO karfával, antracit színű
Raktáron
(>10 db)
12 247 Ft
Kiárusítás
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
127 355 Ft
–34 %
TURIA barna rattan kerti garnitúra
Raktáron
(3 db)
83 743 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
11 545 Ft
–10 %
Műanyag szék TREGO, bézs
Raktáron
(>10 db)
10 384 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Fém konstrukció fekete porszórt bevonattal
- Természetes fonott technorattan
- Edzett alapanyagból készült üveglapos asztal
- Poliészter
Szín
- Natúr
- Bézs
- Fekete
Az asztal méretei
- Teljes átmérő: 46 cm
- Az üveg átmérője: 44 cm
- Magasság: 47 cm
Fotel méretei
- Szélesség: 65 cm
- Mélysége: 68 cm
- Ülőfelület: 49 x 49 cm
- Ülésmagasság: 43 cm
- Magasság: 73 cm
- Ülőpárna magassága: 6 cm
- Párna: 49x45 cm
- A párna magassága: 7 cm
Kiegészítő paraméterek
- Edzett üveglappal ellátott asztal
- 2db fotel egyenes háttámlával és karfával
- 2 párna
- 2 ülőpárna
- Masszív fém keret
- Szintetikus anyag (technorattan) teljesen ellenáll az UV sugárzásnak és a kedvezőtlen időjárási viszonyoknak
- A bútor felülete könnyen karbantartható – csak nedves ruhával törölje le
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti bútor |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5904610815861 |
| ? Termék színe: | Fekete, Bézs |
| ? Típus: | Ülőgarnitúra |
| Anyaga: | Fém, Műanyag rattan, Edzett üveg |
| Súly: | 51 kg |
| Asztal magassága: | 47 cm |
| Asztal mélysége: | 46 cm |
| Asztal szélessége: | 46 cm |
| Felszerelés: | Párnázással |
| Fotel magassága: | 80 cm |
| Fotel mélysége: | 68 cm |
| Fotel szélessége: | 65 cm |
| Helyek száma: | 2 személyes |
| Stílus: | Vidékies |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
