CATERFOLD 53x51 cm-es étkezőasztal, bézs
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
22 087 Ft
–11 %
Kerti szék szett 2 db TAVERNO fekete
Raktáron
(>10 db)
19 454 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Tálalókészlet tapashoz URBAN OASIS 4 db színes
Raktáron
(>10 db)
2 177 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Felfújható italtartó GOLDEN PALM arany
Raktáron
(>10 db)
425 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 044 Ft
–14 %
Kültéri párna MILLY INDIGO 50x30 cm, mintás
Raktáron
(>10 db)
2 614 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 533 Ft
–50 %
Gyerek fém palack GLAM 500 ml rózsaszín
Raktáron
(>10 db)
1 256 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
10 712 Ft
–18 %
VELHO bézs függőszék
Raktáron
(>10 db)
8 702 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Kerti hintakör TWIZZY 110 cm, színes
Raktáron
(1 db)
18 534 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Kerti LOUNGE szett székekkel, paddal és asztallal, szürke
Raktáron
(>10 db)
50 993 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
19 554 Ft
–37 %
KATO Fekete műanyag szék
Raktáron
(>10 db)
12 171 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Hordozható összecsukható szék VENTO 38 cm, fekete
Raktáron
(>10 db)
1 683 Ft
Kiárusítás
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
127 355 Ft
–34 %
TURIA barna rattan kerti garnitúra
Raktáron
(6 db)
83 743 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
19 554 Ft
–43 %
KATO világosszürke műanyag szék
Raktáron
(>10 db)
10 981 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
15 983 Ft
–8 %
Fekete műanyag szék ELBA
Raktáron
(>10 db)
14 561 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Összecsukható turista szék VENTO 38 cm, kék
Raktáron
(>10 db)
1 683 Ft
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
NERF BATTLE FORT kerti játszótér 4,45x1,84 m
Raktáron
(>10 db)
229 375 Ft
38 908 Ft
–10 %
Kerti szék szett 4 db TAVERNO fekete
Raktáron
(>10 db)
35 018 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Asztallap: 3,5 cm vastag HDPE műanyag
- Fém: Acél porszórt felülettel
Méretek
- Hosszúság: 53 cm
- Szélesség: 51 cm
- Magasság: 50 cm
- Súly: 1,7 kg
- Csomag mérete: 55 x 23 x 20 cm
Kialakítás
- Összecsukható
- Szállítótáska a csomag része
- Könnyű, kevés helyet foglal el összecsukva
- Tökéletesen alkalmas svédasztalokhoz, kertbe és teraszra
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti bútor |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903678592219 |
| ? Termék színe: | Bézs |
| ? Hosszúság: | 53 cm |
| ? Magasság: | 50 cm |
| ? Típus: | Étkező |
| Súly: | 1,7 kg |
| Szélesség: | 51 cm |
| Forma: | Négyzet |
| Kinyitható: | Kinyitható |
| Kültéri használatra alkalmas: | Igen |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Lap anyaga: | Műanyag |
| Ülőhelyek száma: | 4 fő részére |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
