KOMO fehér törölközőtartó
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
5 084 Ft
–8 %
NATUREO WC kefe fekete állvánnyal
Raktáron
(1 db)
4 646 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Fürdőlepedő MONEA 70x140 cm fehér, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 874 Ft
Kiárusítás
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
6 784 Ft
–32 %
Prémium steppelt párna 70 x 90 cm
Raktáron
(>10 db)
4 553 Ft
Akció
1 683 Ft
–42 %
Konyharuhák LINEA 45x60 cm, 3 db-os készlet - több változatban
Raktáron
(>10 db)
961 Ft
Akció
5 084 Ft
–59 %
Jersey világosszürke lepedő 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 078 Ft
Akció
6 784 Ft
–55 %
Jersey világosszürke lepedő 180x200 cm
Raktáron
(>10 db)
3 035 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
6 784 Ft
–30 %
Steppelt vízhatlan matracvédő 90 x 200 cm
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
Raktáron
(>10 db)
4 726 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
7 805 Ft
–1 %
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
(>10 db)
7 700 Ft
Akció
5 084 Ft
–64 %
Jersey lepedő homokszínű 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
1 821 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- MDF + bambusz: fehér
Méretek
- Szélesség: 55 cm
- Mélysége: 24 cm
- Magasság: 82 cm
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fürdőszoba |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Mélység: | 24 cm |
| ? Magasság: | 82 cm |
| Súly: | 3 kg |
| Szélesség: | 55 cm |
| Elhelyezés: | Beltéri |
| Elhelyezés típusa: | Álló |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
