Sötétben világító pamut ágynemű babáknak MAGIC STARS kék
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut ágynemű
A legelterjedtebb ágynemű anyaga kétségtelenül a pamut. A vásárlók értékelik kiváló jellemzőit és megfizethetőségét. A pamut légáteresztő, puha, és kiválóan elvezeti a nedvességet. Ezért alkalmas olyan személyeknek is, akik éjszaka jobban izzadnak. Lehetséges hátránya a gyűrődés, ami vasalást tesz szükségessé. Az évek során kipróbált pamut természetes szál, amelyet a gyapotnövényből nyernek, és kíméletes a teljes test bőréhez.
Anyag
- 100% bio pamut
Szín
- Kék
- Fehér
- Szürke
Jellemzők
- A nagy csillagok az ágyneműn sötétben világítanak
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány
- Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb 2 hetente egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 - 60 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágyneműt szükséges vasalni
Gyakorlati tanácsok
- Az első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki
- Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és zárt állapotban
- Használjon a megfelelő anyaghoz és színhez alkalmas mosószert
- Mosás után válassza a kíméletes centrifugázást
- Az ágyneműt kifordítva vasalja, így elkerülheti az anyag sérülését és a színek fakulását
A csomag tartalma a választott változattól függően
- Ágynemű 100 x 135 cm: 1 db takaró huzat 100 x 135 cm | 1 db párnahuzat 40 x 60 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Világító ágyneműhuzat |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4251797401426 |
| ? Termék színe: | Fehér, Szürke, Kék |
| Ágynemű mérete: | 40 x 60 cm | 100 x 135 cm |
| Ágynemű mintája: | Gyermek, Állatok |
| Ágynemű stílusa: | Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 - 60 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 40 x 60 cm |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 100 x 135 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Ár: | Olcsó 5 000 Ft-ig |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
