VERDAL lócára való ülőpárna 120x48 cm - több változat
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 + 1
2 364 Ft-tól akár: –5 %
RUNE fehér ülőpárna - többféle méretben
Raktáron
(>10 db)
2 238 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 + 1
2 364 Ft-tól akár: –8 %
BOEL türkiz ülőpárna - többféle méretben
Raktáron
(>10 db)
2 162 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 + 1
2 364 Ft-tól akár: –15 %
ENDRE mustár színű ülőpárna - többféle méretben
Raktáron
(>10 db)
2 007 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 513 Ft
–11 %
Székpárna STANDARD fekete
Raktáron
(>10 db)
1 337 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 513 Ft
–11 %
Székpárna STANDARD világosszürke
Raktáron
(>10 db)
1 337 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
STANDARD Székre helyezhető párna krémszínű
Raktáron
(4 db)
1 343 Ft
Kiárusítás
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Székpárna STANDARD sötétlila
Raktáron
(1 db)
1 343 Ft
Újdonság
Székre való ülőpárna LINGE GREY 37x37 cm, szürke
Raktáron
(>10 db)
1 173 Ft
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Székpárna BASIC sötétszürke
Raktáron
(>10 db)
952 Ft
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Székpárna BASIC világosszürke
Raktáron
(>10 db)
952 Ft
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
BASIC kék székre való párna
Raktáron
(>10 db)
952 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Székpárna STANDARD sötét rózsaszínű
Raktáron
(1 db)
1 343 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- 50% pamut
- 45% poliészter
- 5% újrahasznosított anyagok
Szín
- Színes
- Barna
- Sötétkék
- Bordó
- Szürke
Méretek
- Hossz: 120 cm
- Szélesség: 48 cm
- Magasság: 7 cm
- Súly: 1,45 kg
Kialakítás
- Az anyag összetétele biztosítja a szín tartósságát és ellenállóságát
- Ne fehérítse
- Ne szárítsa szárítógépben
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Székpárna |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| ? Termék színe: | Szürke, Barna, Bordó, Narancssárga, Kék |
| ? Méret: | 120 x 48 cm |
| ? Hosszúság: | 120 cm |
| ? Magasság: | 7 cm, Alacsony |
| Anyaga: | Poliészter, Pamut |
| Súly: | 1,2 kg |
| Szélesség: | 48 cm |
| Rögzítés: | Fűzős, Fűző nélküli |
| Minta: | Sima, Mintás |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
