Kinyitható, kétoldalas L-alakú ülőgarnitúra NORIX 240x140 cm, sötétszürke polccal + 2 díszpárna INGYENESEN Sawana 96
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A kanapé megjelenése
- Kialakítás: L-alakú sarokkanapé
- Méret: 220 cm felett
- Szín: Sötétszürke
- Huzat: Sawana 96
A kanapé anyaga
- Huzat anyaga: Vászon szerkezetű anyag
- Huzat összetétele: 100% poliészter
- Kopásállóság (Martindale): 100 000 ciklus
- Ülőpárna típusa: Hullámrugó és kárpitozott hab
- Hab típusa: T30 (közepesen kemény)
- Szerkezet: Masszív fa és farostlemez
A kanapé méretei
- Szélesség: 240 cm
- Mélység: 140 cm
- Magasság: 90 / 67 cm
- Ülőfelület szélessége: 200 cm
- Ülőmagasság: 40 cm
- Ülőfelület mélysége: 52 cm / 70 cm
- Lábak magassága: 4,5 cm
- Karfa szélessége: 20 cm
- Fekvőfelület: 125 x 200 cm
- Teherbírás: 110 kg / 1 ülőhely
- Súly: 96 kg (bruttó)
Felszereltség
- Tárolóhely: Igen (az ülőrész alatt)
- Kárpitozott polc az ülőgarnitúra oldalrészében
- Cipzáras támlapárnák (3 db), aprított PU hab töltettel
- 2 kis díszpárna cipzárral
- A hátsó rész kárpitozott
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
- Megjegyzés: Az ülőgarnitúra belső farostlemez dekorációja eltérhet a fényképtől
Ágy funkció
- Kinyitható: Igen
- Ágy mérete: 125 x 200 cm
- Nyitás típusa: Kézi, lehajtható háttámlával
SAWANA huzat anyag
SAWANA anyag népszerű kárpitozó anyag a finom, sűrű vászonszerkezetének és elegáns megjelenésének köszönhetően. 100% poliészterből készült, ami biztosítja a kellemes tapintást és a hosszú élettartamot. Széles színválasztékot kínál, beleértve a semleges és melírozott árnyalatokat is, így könnyen alkalmazkodik a különböző belső stílusokhoz, és időtlen jelleget ad a bútornak.
Ezen anyag nagy előnye a magas kopásállóság (akár 100 000 Martindale ciklus), a jó bolyhosodás elleni ellenállás és a színtartósság. Ezért ideális választás a mindennapos használatú bútorok számára. Az anyag könnyen karbantartható, és megfelel olyan tanúsítványoknak, mint az OEKO-TEX és REACH, ami megerősíti egészségügyi ártalmatlanságát.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sarokkanapék |
|---|---|
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Mélység: | 140 cm |
| ? Magasság: | 90 cm |
| Súly: | 96 kg |
| Szélesség: | 240 cm |
| Forma: | L alakú |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Kanapé fekvőfelület: | 125 x 200 cm |
| Karfák: | Karfákkal |
| Kinyitható: | Kinyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Sarok típusa: | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel, Polccal |
| Ülésmagasság: | 40 cm |
| Helyek száma: | Többüléses |
| Lábmagasság: | 4,5 cm |
| Ülésmélység: | 52 cm, 70 cm |
| Ülésszélesség: | 200 cm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
