Kihúzható, kétoldalas L-alakú ülőgarnitúra VENORIA 220x143 cm, mustársárga + 2 párna AJÁNDÉKBA Itaka 33
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A kanapé megjelenése
- Kialakítás: L-alakú sarokkanapé
- Méret: 200 cm felett
- Szín: Mustársárga
- Kárpit: Itaka 33
A kanapé anyaga
- Kárpit anyaga: Finoman velúrhatású, enyhén strukturált szövet
- Kárpit összetétele: 100% poliészter
- Kopásállóság (Martindale): 100 000 ciklus
- Ülőfelület típusa: Hullámrugók és kárpitos hab
- Hab típusa: T30 (közepes keménységű)
- Konstrukció: Tömörfa és forgácslap
A kanapé méretei (tolerancia +/- 3%)
- Szélesség: 220 cm
- Mélység: 143 cm
- Magasság: 84 cm / 74,5 cm
- Ülőfelület szélessége: 198 cm
- Ülés magassága: 38 cm
- Ülőfelület mélysége: 53 cm / 105 cm
- Lábak magassága: 4 cm
- Fekvőfelület: 118 x 200 cm
- Teherbírás: 110 kg / 1 ülőhely
- Súly: 83 kg (bruttó)
Felszerelés
- Tárolóhely: Igen
- Tárolóhely elhelyezése: A kanapé ülőrésze alatt
- Cipzáros támaszpárnák (3 db), aprított PU habbal töltve
- 2 kis dekoratív párna cipzárral
- A kanapé hátsó része kárpitozott
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
- Megjegyzés: A forgácslap dekorációja a kanapé belsejében eltérhet a termékfotótól
Ággyá alakíthatóság
- Kihúzható: Igen
- Ágy mérete: 118 x 200 cm
- Kihúzhatóság típusa: Manuális, lehajtható háttámlával
ITAKA szövet
Az ITAKA huzat anyagát finom, sima struktúra jellemzi elegáns megjelenéssel, amely kiemelkedik a modern és klasszikus enteriőrben is. A szövet kellemes tapintású, ugyanakkor nagyon erős és ellenáll a mindennapi használatnak. Hidrofób kezelésének köszönhetően csökkenti a folyadékok beszívódását, és az antipilling kezelés megakadályozza a bolyhok képződését, így hosszú távon megőrzi eredeti megjelenését. Az anyag kíméletes a gyerekekhez és háziállatokhoz, és alkalmas kanapék, fotelek, székek és egyéb lakberendezési kiegészítők kárpitozására. 100% poliészterből készült.
Az anyagok fontos paramétere azok erőssége és kopásállósága, az ún. Martindale-teszt. Laboratóriumi körülmények között vizsgálják, hány ciklus után kezd el az anyag elhasználódási jeleket mutatni – minél magasabb a szám, annál nagyobb az ellenállóság. Az ITAKA anyag 100 000 ciklust ér el, ami a rendkívül tartós kárpitozási anyagok közé sorolja, és alkalmas intenzíven használt háztartásokba is.

Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sarokkanapék |
|---|---|
| ? Termék színe: | Mustár |
| ? Mélység: | 143 cm |
| ? Magasság: | 84 cm |
| Súly: | 83 kg |
| Szélesség: | 220 cm |
| Forma: | L alakú |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Kanapé fekvőfelület: | 118 x 200 cm |
| Karfák: | Karfákkal |
| Kinyitható: | Kinyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Sarok típusa: | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Ülésmagasság: | 38 cm |
| Helyek száma: | Többüléses |
| Lábmagasság: | 4 cm |
| Ülésmélység: | 105 cm, 53 cm |
| Ülésszélesség: | 198 cm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
