Kihúzható, kétoldalas L-alakú NORIX ülőgarnitúra 240x140 cm, sötétbarna/világosbarna polccal + 2 db párna INGYEN Rainbow 20 + Rainbow 05
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A kanapé megjelenése
- Kialakítás: L-alakú sarokkanapé
- Méret: 220 cm felett
- Szín: Sötétbarna + világosbarna
- Huzat: Rainbow 20 + Rainbow 05
A kanapé anyaga
- Huzat anyaga: Finom szerkezetű kárpitozott anyag Half Panama típussal
- Huzat összetétele: 100% poliészter
- Kopásállóság (Martindale): 50 000 ciklus
- Ülőrész típusa: Hullámrugó és kárpitos hab
- Hab típusa: T30 (közepesen kemény)
- Szerkezet: Tömör fa és faforgácslap
A kanapé méretei
- Szélesség: 240 cm
- Mélység: 140 cm
- Magasság: 90 / 67 cm
- Ülőrész szélessége: 200 cm
- Ülőmagasság: 40 cm
- Ülőrész mélysége: 52 cm / 70 cm
- Lábmagasság: 4,5 cm
- Karfa szélessége: 20 cm
- Alvófelület: 125 x 200 cm
- Teherbírás: 110 kg / 1 ülőhely
- Súly: 96 kg (bruttó)
Felszerelés
- Tárolóhely: Igen (az ülőrész alatt)
- Kárpitozott polc az ülőgarnitúra oldalfalán
- Cipzáras háttámla párnák (3 db), zúzott PU hab töltettel
- 2 kis dekoratív párna cipzárral
- A hátsó rész kárpitozott
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
- Megjegyzés: A kanapé belső faforgácslap dekorja eltérhet a fotón látottaktól
Ágyfunkció
- Kihúzás: Igen
- Ágy mérete: 125 x 200 cm
- Kihúzás típusa: Manuális lehajtható háttal
RAINBOW kárpitanyag
A RAINBOW kárpitanyag finom szerkezetű Half Panama típusú kárpitozott anyag, amely 100% poliészterből készül. Kitűnik élénk színeivel és enyhén matt megjelenésével, miközben megőrzi kellemesen sima felületét érintésre. Sűrű szövése elegánsan és egyben tartósnak hat, ezáltal kiváló választás a mindennapi használatra.
Ez az anyag kopásálló, és hosszú távon is megőrzi színintenzitását még napsugárzásnak kitéve is. A szövet gyerek- és állatbarát, könnyen karbantartható – ajánlott kézi mosás 30 °C-ig, szárítógép, vasalás és fehérítés nélkül.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sarokkanapék |
|---|---|
| ? Termék színe: | Barna |
| ? Mélység: | 140 cm |
| ? Magasság: | 90 cm |
| Súly: | 96 kg |
| Szélesség: | 240 cm |
| Forma: | L alakú |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Kanapé fekvőfelület: | 125 x 200 cm |
| Karfák: | Karfákkal |
| Kinyitható: | Kinyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Sarok típusa: | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel, Polccal |
| Ülésmagasság: | 40 cm |
| Helyek száma: | Többüléses |
| Lábmagasság: | 4,5 cm |
| Ülésmélység: | 52 cm, 70 cm |
| Ülésszélesség: | 200 cm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
