Kihúzható, kétoldalas L alakú kanapé TAVERO 251x140 cm, sötét rózsaszín Poso 29
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A kanapé megjelenése
- Kialakítás: Sarok, L alakú kanapé
- Sarokváltozat: Univerzális
- Méret: Kanapé 230 cm-ig
- Szín: Sötét rózsaszín
- Huzat: Poso 29
A kanapé anyaga
- Huzat anyaga: Cord (Velúr)
- Huzat összetétele: 90% poliészter, 10% nylon
- Kopásállóság (Martindale): 35 000 ciklus
- Ülőpárna típusa: Kárpitozó hab
- Hab típusa: PUR T30 (közepesen kemény)
- Hab vastagsága az ülőfelületen: 6 cm
- Lábak anyaga: Műanyag
- Konstrukció: Tömör fa, forgácslap
A kanapé méretei (± 3 % tolerancia)
- Szélesség: 251 cm
- Mélység: 140 cm
- Magasság: 88 cm / 67 cm
- Ülésmagasság: 39 cm
- Ülőfelület szélessége: 201 cm
- Ágy szélessége: 70 cm
- Ülőmélység: 50 cm / 110 cm
- Ülőmélység párnák nélkül: 70 cm / 130 cm
- Párnák magassága: 47 cm
- Lábak magassága: 4,5 cm
- Alvófelület: 130 x 200 cm
- A kanapé teherbírása: 110 kg / 1 ülőhely
- Súly: 88 kg (bruttó)
Felszereltség
- Tárolóhely: Igen
- Elhelyezkedés: Az ülőfelületek alatt
- Támasztópárnák T18 habból (3 db)
- A kanapé hátsó része is kárpitozott
- Megjegyzés: A forgácslap dekorációja a kanapé belsejében eltérhet a termékfotótól.
Ágykialakítás
- Ágyá alakítás: Igen
- Ágy mérete: 130 x 200 cm
- Ágy kialakítás típusa: Kézzel, lehajtható háttámlával
Szétszerelt állapotban szállítjuk.
Poso
A Poso anyag bársonyosan puha, megjelenése a kordbársonyra emlékeztet. Egyedülálló 3D hatása kellemes tapintású, nagyon erős és tartós. A finom szőrszálak a felületen könnyen tisztíthatók kárpitos bútorokhoz kifejlesztett speciális tisztítószerekkel. Tulajdonságainak köszönhetően kiválóan alkalmazható kárpitozó szövetként kanapékhoz, fotelekhez és székekhez. 90% poliészterből és 10% nylonból készül, nagy grammsúllyal, 350 g/m2.
Fontos paraméter a szöveteknél a szilárdság és a kopásállóság, azaz a Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy bizonyos ciklusszám után az anyag kopást mutat. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Poso szövet 35 000 ciklussal büszkélkedhet. A szokványos lakáskörnyezetben használatos szövetek 20 000 ciklus környékén vannak. Az anyag nem tartalmaz AZO színezékeket sem DMF-et.

Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sarokkanapék |
|---|---|
| ? Termék színe: | Rózsaszín |
| ? Mélység: | 140 cm |
| ? Magasság: | 88 cm |
| Súly: | 88 kg |
| Szélesség: | 251 cm |
| Forma: | Sarok |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Kanapé fekvőfelület: | 130 x 200 cm |
| Karfák: | Karfákkal |
| Kinyitható: | Kinyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Nagyság: | Háromszemélyes |
| Sarok típusa: | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Teherbírás: | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Ülésmagasság: | 39 cm |
| Lábmagasság: | 4,5 cm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
