Átalakítható, kétoldalas L-alakú kanapé TAVERO 251x140 cm, mustársárga Poso 001
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A kanapé megjelenése
- Kialakítás: Sarok, L-alakú kanapé
- Sarokváltozat: Univerzális
- Méret: Kanapé 230 cm-ig
- Szín: Mustársárga
- Kárpit: Poso 01
A kanapé anyaga
- Kárpit anyaga: Manzsett (Velúr)
- Kárpit összetétele: 90% poliészter, 10% nylon
- Martindale kopásállóság: 35 000 ciklus
- Ülőpárna típusa: Kárpitos habszivacs
- Hab típus: PUR T30 (közepesen kemény)
- Hab vastagsága az ülésben: 6 cm
- Lábak anyaga: Műanyag
- Konstrukció: Tömör fa, rétegelt lemez
A kanapé méretei (tűrés ± 3 %)
- Szélesség: 251 cm
- Mélység: 140 cm
- Magasság: 88 cm / 67 cm
- Ülésmagasság: 39 cm
- Ülőfelület szélessége: 201 cm
- Tárolófiók szélessége: 70 cm
- Ülőfelület mélysége: 50 cm / 110 cm
- Ülőfelület mélysége párnák nélkül: 70 cm / 130 cm
- Párnák magassága: 47 cm
- Lábak magassága: 4,5 cm
- Fekvőfelület: 130 x 200 cm
- Kanapé terhelhetősége: 110 kg / 1 ülőhely
- Össztömeg: 88 kg (bruttó)
Berendezés
- Tárolóhely: Igen
- Elhelyezkedés: A kanapé ülőrésze alatt
- T18 habszivacs háttámlapárnákkal (3 db)
- A kanapé hátsó része is kárpittal borított
- Megj.: A kanapé belső rétegelt lemez dekorációja eltérhet a termékfotótól.
Ágy funkció
- Ággyá alakítható: Igen
- Ágyméret: 130 x 200 cm
- Átalakítás típusa: Manuális lehajtható háttámlával
Szétszerelt állapotban szállítjuk.
Poso
A plüssösen puha Poso anyag megjelenése a manzsett textíliát idézi. Egyedi 3D hatása nemcsak kellemes tapintású, hanem rendkívül tartós és erős is. Felülete finom szőrzettel rendelkezik, amely könnyen tisztítható speciális kárpittisztítókkal. Különleges jellemzői miatt ülőgarnitúrák, fotelek és székek kárpitozására is használják. 90% poliészterből és 10% nylonból készült, magas grammsúlyú, 350 g/m2.
A használt szövetekkel szembeni fontos paraméter a szilárdságuk és kopásállóságuk, az úgynevezett Martindale-teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy meghatározott számú ciklus után a szövet kopás jeleit mutatja. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Poso szövet 35 000 ciklussal büszkélkedhet. Az otthoni ruhák általában körülbelül 20 000 ciklussal rendelkeznek. A szövet nem tartalmaz semmilyen AZO színezéket vagy DMF anyagot.

Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sarokkanapék |
|---|---|
| ? Termék színe: | Mustár |
| ? Mélység: | 140 cm |
| ? Magasság: | 88 cm |
| Súly: | 88 kg |
| Szélesség: | 251 cm |
| Forma: | Sarok |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Kanapé fekvőfelület: | 130 x 200 cm |
| Karfák: | Karfákkal |
| Kinyitható: | Kinyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Nagyság: | Háromszemélyes |
| Sarok típusa: | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Teherbírás: | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Ülésmagasság: | 39 cm |
| Lábmagasság: | 4,5 cm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
