Gyerek hálózsák, párna és plüssjáték 3 az 1-ben - EGYSZARVÚ
Kapcsolódó termékek
Gyerek hálózsák, párna és plüssjáték 3 az 1-ben - MÉHECSKE
Raktáron
(>10 db)
9 969 Ft
14 248 Ft
–8 %
Gyerek hálózsák, párna és plüss 3 az 1-ben - RÉNSZARVAS
Raktáron
(>10 db)
13 019 Ft
Akció
1 569 Ft
–44 %
Konyharuhák LINEA 45x60 cm, 3 db-os készlet - több változatban
Raktáron
(>10 db)
873 Ft
Akció
4 739 Ft
–62 %
Jersey világosszürke lepedő 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
1 776 Ft
Akció
6 324 Ft
–56 %
Jersey világosszürke lepedő 180x200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 761 Ft
6 324 Ft
–30 %
Steppelt vízhatlan matracvédő 90 x 200 cm
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
Raktáron
(>10 db)
4 405 Ft
7 275 Ft
–1 %
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
(>10 db)
7 177 Ft
Akció
4 739 Ft
–64 %
Jersey lepedő homokszínű 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
1 697 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Plüss
Szín
- Rózsaszín
Méretek
- Méretek párna formájában: 68x37 cm
- A hálózsák hossza: 177 cm
- A hálózsák szélessége: 68 cm
- Súly: 1000g
Részletek
- 3 az 1-ben: plüssjáték, utazópárna és hálózsák
- A hálózsák rögzítése cipzárral
- Használható játszószőnyegként
- Kompakt méretek a kényelmes utazáshoz
- Ideális ajándéknak
- Mosógépben mosható
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Plüss állatok pléddel |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5097653883031 |
| ? Termék színe: | Rózsaszín |
| ? Hosszúság: | 177 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 °C |
| Anyaga: | Plüss |
| Párna mérete: | 68 x 37 cm |
| Szélesség: | 68 cm |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
