Párnahuzat JASMINE 70x90 cm, mentás
Kapcsolódó termékek
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
NÉPSZERŰ MINTA
5 084 Ft-tól akár: –9 %
JASMINE mikroszálas szállodai ágyneműhuzat, mentaszínű – 2 cm-es csíkos
Raktáron
(>10 db)
4 788 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
JASMINE mikroszálas szállodai ágyneműhuzat 140×240 cm és párnahuzat 50×70 cm, mentaszínű
Raktáron
(10 db)
3 044 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Párnahuzat JASMINE 50x70 cm, mentás
Raktáron
(>10 db)
1 003 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 + 1
2 364 Ft-tól akár: –8 %
BOEL türkiz ülőpárna - többféle méretben
Raktáron
(>10 db)
2 162 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
6 784 Ft
–51 %
Jersey krém lepedő EXCLUSIVE 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
3 321 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
HAVANA éjjeliszekrény fehér
Raktáron
(>10 db)
15 116 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
16 986 Ft
–34 %
Frottír fürdőköpeny Deluxe fehér
Raktáron
(8 db)
11 205 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 343 Ft
–68 %
Fehér szállodai papucsok
Raktáron
(>10 db)
425 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
69 696 Ft-tól akár: –31 %
SOMMERA 18 cm-es tasakrugós matrac, 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
47 586 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
OXFORD LIGHT rózsaszín függöny 140x250 cm
Raktáron
(>10 db)
4 064 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
6 784 Ft
–30 %
Steppelt vízhatlan matracvédő 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
4 726 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 003 Ft
–9 %
GRUNDIG elektromos ultrahangos szúnyogriasztó
Raktáron
(>10 db)
910 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% mikroszál
Szín
- Mentol
Méretek
- Szélesség: 70 cm
- Hosszúság: 90 cm
- Csíkszélesség: 2 cm
Kialakítás
- Ne fehérítse
- Ne szárítsa szárítógépben
- Cipzáras záródás
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Párnahuzatok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5793709827034 |
| ? Termék színe: | Mentol |
| ? Hosszúság: | 90 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | Mikroszál |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 0,3 kg |
| Szélesség: | 70 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Évszak: | Egész éves |
| Szegély: | 2 cm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
