Pamut lepedő gyermekágyhoz RAINUBI fehér 110x160 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut lepedő
A klasszikus és mindig kedvelt pamut lepedő 100%-ban természetes és bőrbarát. Előnyös a könnyedsége, légáteresztő képessége és egyszerű ápolása miatt. Megfelelő gondozás mellett a szálak hosszú ideig újszerűek maradnak, egyedüli hátránya az, hogy vasalni kell. Ideális választás óvodákba, hotelekbe, és különböző típusú szálláshelyekre.
Anyag
- 100% pamut
- Felületi sűrűség: 110 g/m2
Méret
- 110 x 160 cm
Szín
- Fehér
- Zöld
- Bézs
- Szürke
Jellemzők
- A lepedő nem feszülő
- A lepedő nem gumis
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C (a lepedő címkéje szerint)
- Ajánlott mosás: hetente, minimum 14 naponta egyszer
- A lepedő szárítógépben szárítható alacsony hőmérsékleten
- Az első mosásnál külön kell mosni!
Csomag tartalma
- 1 db lepedő 110 x 160 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut lepedők kiságyba |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 710535827163 |
| ? Termék színe: | Fehér, Zöld |
| ? Méret: | 110 x 160 cm |
| ? Grammsúly: | 110 g/m2 |
| ? Típus: | Kiságyba |
| Ágynemű mintája: | Képek, Gyermek |
| Ágynemű stílusa: | Gyermek, Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | Pamut |
| Gumis: | Nem |
| Gyerekeknek: | Gyermek |
| Optimális matrac magasság: | 20 cm-ig |
| Rugalmas: | Nem |
| Szárítógépben szárítható: | igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
