DUMONT bézs pamut lepedő 200x220-cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut lepedő
A klasszikus és továbbra is keresett pamutkeverékből készült lepedő 80% pamut és 20% poliészter tartalommal kellemes tapintású és bőrbarát. Közkedvelt könnyedsége, légáteresztő képessége és egyidejűleg magasabb tartóssága miatt, a poliészter hozzáadásának köszönhetően. A megfelelő gondozás mellett az anyag hosszú távon megőrzi alakját és színét, és a tiszta pamuttal ellentétben kevésbé gyűrődik és könnyebben kezelhető. Ideális választás óvodákba, szállodákba és különböző típusú szálláshelyekre.
Anyag
- 80% pamut | 20% poliészter
Méret
- 200 x 220 cm
Szín
- Bézs
Jellemzők
- A lepedő nem feszített
- A lepedő gumi nélküli
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C - 60 °C (a lepedő gyártói címkéje alapján)
- Javasolt mosás: Hetente, legalább 14 naponként egyszer
- A lepedő alacsony hőmérsékleten szárítható szárítógépben
- Első mosáskor külön kell mosni!
Csomag tartalma
- 1 db lepedő 200 x 220 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut lepedők 200 x 220 cm |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605054484 |
| ? Termék színe: | Bézs |
| ? Méret: | 200 x 220 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 - 60 °C |
| Anyaga: | 80% pamut | 20% poliészter |
| Gumis: | Nem |
| Optimális matrac magasság: | 20 cm-ig |
| Rugalmas: | Nem |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
