COLAM zöld pamut lepedő 200x220 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut lepedő
Klasszikus és továbbra is keresett lepedő pamut keverékből, amely 80% pamutot és 20% poliésztert tartalmaz, kellemes tapintású és bőrbarát. Népszerű könnyedsége, légáteresztő képessége és egyben magasabb tartóssága miatt, amit a poliészter keveréke biztosít. Megfelelő gondozás mellett az anyag hosszú ideig megőrzi alakját és színét, tiszta pamuthoz képest kevésbé gyűrődik és könnyebben karbantartható. Ideális választás óvodákba, szállodákba és különböző típusú szálláshelyekre.
Anyag
- 80% pamut | 20% poliészter
Méret
- 200 x 220 cm
Szín
- Zöld
- Fekete
Jellemzők
- A lepedő nem feszített
- A lepedő gumi nélkül
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C - 60 °C (a lepedő gyártójának címkéje szerint)
- Ajánlott mosás: minden héten, legalább 14 naponta egyszer
- A lepedőt lehet szárítani alacsony hőmérsékleten a szárítógépben
- Az első mosáskor külön kell mosni!
Csomag tartalma
- 1 db lepedő 200 x 220 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut lepedők 200 x 220 cm |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605068146 |
| ? Termék színe: | Fekete, Zöld |
| ? Méret: | 200 x 220 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 - 60 °C |
| Anyaga: | 80% pamut | 20% poliészter |
| Gumis: | Nem |
| Optimális matrac magasság: | 20 cm-ig |
| Rugalmas: | Nem |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
