WHITE BOX szürke pamut ágyneműhuzat
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut ágyneműhuzat
Az biztos, hogy a legelterjedtebb ágynemű anyag a pamut. A vásárlók értékelik kiváló jellemzőit és kedvező árát. A pamut légáteresztő, puha, és kiválóan elvezeti a nedvességet. Ezért alkalmas olyan személyek számára is, akik éjszaka izzadnak. Lehetséges hátránya a gyűrődés, amely vasalást igényel. Az éveken át bevált pamut természetes szál, amelyet gyapotból nyernek, és kíméletes a test bőrével.
Anyag
- 100% pamut
- Gramázs: 130 g/m²
Szín
- Szürke
- Fehér
Jellemzők
- Patchwork motívum csillagokkal és négyzetekkel
- Ajánlott mosás: hetente, maximum 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártói címke szerint)
- Az ágyneműhuzat vasalást igényel
Gyakorlati tanácsok
- Az ágynemű használata előtt alaposan mossa ki
- Az ágyneműhuzatot külön, mindig kifordítva és zártan mossa
- Használjon az anyaghoz és a színezéshez megfelelő mosószert
- Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást
- Az ágyneműt kifordítva vasalja, hogy megakadályozza az anyag sérülését és a színek fakulását
A csomag tartalma a választott variánstól függően
- Ágyneműhuzat 140 x 200 cm: 1 db huzat takaróra 140 x 200 cm | 1 db huzat párnára 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut ágyneműhuzat |
|---|---|
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Grammsúly: | 130 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Csillagok |
| Ágynemű stílusa: | Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Gombos |
| Ár: | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Kell-e vasalni: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
