Színes IMPRESE pamut ágyneműhuzat
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut ágyneműhuzat
A hálóruházat biztosított és legelterjedtebb anyaga kétségtelenül a pamut. A vásárlók értékelik remek jellemzőit és megfizethető árát. A pamut légáteresztő, puha, és kiválóan elvezeti a nedvességet. Ezért azok számára is alkalmas, akik éjszaka jobban izzadnak. Esetleges hátránya a gyűrődés, amely vasalást igényelhet. Az évek során bevált pamut természetes rostból származik, amely kíméletes az egész test bőréhez.
Anyag
- 100% pamut
- Gramázs: 130 g/m2
Szín
- Kék
Jellemzők
- Kedvelt virág motívum
- A párnahuzat hotelzsebes záródással van ellátva
- A paplanhuzat patentos záródással van ellátva
- Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágyneműhuzatot vasalni szükséges
Gyakorlati tanácsok
- Első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt
- Az ágyneműt külön, mindig kifordítva és bezárva mossa
- Használjon az ágynemű anyagának és színének megfelelő mosószert
- Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást
- Az ágyneműt kifordítva vasalja, hogy elkerülje az anyag károsodását és a színek fakulását
Csomag tartalma a választott változat szerint
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut ágyneműhuzat |
|---|---|
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Grammsúly: | 130 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Virágok, Húsvéti |
| Ágynemű stílusa: | Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Bújtatós, Patentos |
| Ár: | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Kell-e vasalni: | Igen |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
