Pamut ágyneműhuzat AQUORIX színes kivitel
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut ágyneműhuzat
A legnépszerűbb és legelterjedtebb anyag a hálószobai ágyneműhöz kétségtelenül a pamut. A vásárlók értékelik kiváló jellemzőit és elérhető árfekvését. A pamut légáteresztő, puha és remekül elvezeti a nedvességet. Ezért különösen alkalmas azok számára, akik éjszaka jobban izzadnak. Hátránya lehet a gyűrődés és az ebből fakadó vasalási igény. Az évek során bevált pamut a gyapot cserjéből nyert természetes szál, amely kíméletes az egész test bőréhez.
Anyag
- 80% pamut | 20% mikroszál - poliészter
- Gramm súly: 90 g/m2
Szín
- Türkiz
- Fehér
- Arany
Jellemzők
- Ajánlott mosás: hetente egyszer, legfeljebb 14 naponta
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágyneműt vasalni kell
Gyakorlati tanácsok
- Az ágyneműhuzatot alaposan mossa ki első használat előtt
- A hálószobai ágyneműt külön, mindig kifordítva és zárva mossa
- Használjon a huzat anyagának és színének megfelelő mosószert
- A mosást követően válasszon kíméletes centrifugálást
- Az ágyneműt kifordítva vasalja, így elkerülheti az anyag károsodását és a színek kifakulását
A csomag tartalma a választott változattól függően
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut ágyneműhuzat |
|---|---|
| ? Termék színe: | Türkiz |
| ? Grammsúly: | 90 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Absztrakt |
| Ágynemű stílusa: | Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | 80% pamut | 20% mikroszál - poliészter |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 0,7 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Ár: | Olcsó 5 000 Ft-ig |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Igen |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Igen |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
