Pamut ágynemű DENYX szürke szállodai zseb
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut ágynemű
A hálószobai textilek egyik legismertebb és legelterjedtebb anyaga kétségkívül a pamut. A vásárlók értékelik nagyszerű jellemzőit és megfizethetőségét. A pamut légáteresztő, puha, és kiválóan elvezeti a nedvességet, így alkalmas azoknak is, akik éjszaka jobban izzadnak. Lehetséges hátránya a gyűrődés és az azt követő vasalási igény. Az évek során bevált pamut egy természetes szál, amelyet pamutnövényből nyernek, és kíméletes az egész test bőréhez.
Anyag
- 100% pamut
- Gramázs: 120 g/m²
Szín
- Szürke
Jellemzők
- Egyszínű minta
- Hotel zsebes záródás
- Javasolt mosás: hetente, maximum 1x 14 naponta
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágyneműt vasalni szükséges
Gyakorlati tanácsok
- Első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt
- Ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és becipzározva
- Használjon az anyaghoz és a színhez megfelelő mosószert
- Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást
- Az ágyneműt kifordítva vasalja, így elkerülheti az anyag károsodását és a színek kifakulását
A csomag tartalma a választott változattól függően
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaró huzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut ágyneműhuzat |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 0710535827088 |
| ? Termék színe: | Szürke |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Egyszínű |
| Ágynemű stílusa: | Modern, Minimalista |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 0,7 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Bújtatós |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Igen |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
