Szennyestartó kosár NOLVIO 40 L, kékesszürke
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Újrahasznosított poliészter: Kékesszürke
- Bambusz: Természetes
Méretek
- Szélesség: 33 cm
- Hosszúság: 40,5 cm
- Magasság: 30 cm
- Űrtartalom: 40 l
- Súly: 0,8 kg
Kialakítás
- Modern design természetes bambusszal kombinálva
- Tartós anyagok, könnyen karbantarthatók
- Összecsukható és stoházható kialakítás
- Sarkok Velcro rendszerrel megerősítve
- Csak kézi tisztítás
A szennyestartó kosár már régen nem csak szükséglet - stílusos kiegészítője is lehet otthonának. A természetes bambusz és az újrahasznosított textil kombinációjának köszönhetően kiválóan illeszkedik a modern fürdőszobába, hálószobába vagy gardróbba. Ezenkívül könnyű és könnyen hordozható, így szezonális takarításkor vagy játéktárolásra, illetve takarók tárolására is használhatja. Hozzájárul otthona rendjéhez, de harmonikus és stílusos megjelenést is biztosít.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mosodai kosarak |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8710892060724 |
| ? Termék színe: | Szürke, Kék |
| ? Hosszúság: | 40,5 cm |
| ? Magasság: | 30 cm |
| ? Típus: | Piszkos ruhához |
| Anyaga: | Poliészter, Bambusz |
| Súly: | 0,8 kg |
| Szélesség: | 33 cm |
| Forma: | Szögletes |
| Kerekek: | Kerekek nélkül |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Térfogat: | 40 l |
| Ülő: | Nem |
| Zárás: | Fedővel |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
