4 db műanyag OSAKA szék szett, szürkésbarna
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Szék anyaga
- Polipropilén: Szürkésbarna
Szék méretei (+/- 1 cm)
- Szélesség: 47 cm
- Magasság: 82 cm
- Mélység: 51 cm
- Ülőmagasság: 44 cm
- Ülőfelület mélysége: 39 cm
- Ülőfelület szélessége: 46 cm
- Teherbírás: 100 kg
- Súly: kb. 3,4 kg
Kialakítás
- 4 db étkezőszék szett
- Ergonomikusan formázott ülőfelület
- Beltéri és kültéri használat
- Könnyű ülőfelület egyszerű karbantartással
- Az eltávolítható lábak könnyű szezonális tárolást tesznek lehetővé
- Ajánlatos védeni a hosszú távú napfénytől a szín megőrzése érdekében
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Stílusos szék otthonra és kertbe
Ez a modern szék nagyszerű választás mindennapos használatra otthon és kültéren is. Könnyű, de tartós polipropilén szerkezetének köszönhetően egyszerűen áthelyezheti a konyhából vagy étkezőből a teraszra, erkélyre vagy kertbe. Az ergonomikusan formált ülőfelület kényelmet biztosít a családi körben, az asztalnál végzett munka közben vagy a friss levegőn való pihenés során. Minimalista dizájnjával kiválóan illik a modern enteriőrökbe és kültéri terekbe, ahol kellemes helyet teremt a gyors kávézáshoz, nyári összejövetelekhez vagy a napon való pihenéshez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Megfizethető konyhai szettek |
|---|---|
| ? Termék színe: | Szürke, Barna |
| ? Mélység: | 51 cm |
| ? Magasság: | 82 cm |
| Súly: | 13,6 kg |
| Szélesség: | 47 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla alakja: | Lekerekített |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Párnázás nélkül |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Készletek: | Készletek |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Műanyag |
| Minta: | Egyszínű |
| Teherbírás: | 100 kg |
| Ülés anyaga: | Műanyag |
| Ülésmagasság: | 44 cm |
| Ülőhelyek száma: | 4 fő részére |
| Ülésmélység: | 39 cm |
| Ülésszélesség: | 46 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
