4 db műanyag KATO szék szett, barna
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Anyag: Műanyag
- Szín: Barna
Méretek
- Szélesség: 54 cm
- Ülőfelület szélessége: 30–46 cm
- Háttámla szélessége: 52,5 cm
- Mélység: 55 cm
- Ülőmélység: 41 cm
- Magasság: 82,5 cm
- Ülésmagasság: 45 cm
- Háttámla magassága: 39 cm
- Magasság a talajtól a karfáig: 65 cm
- Teherbírás: 120 kg
Kialakítás
- Étkészlet 4 fő részére
- Eredeti háttámla és karfa forma
- Stócolható kialakítás a helytakarékosság érdekében
- A műanyag nem UV-álló – javasoljuk, hogy védje meg a széket a közvetlen napfénytől
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Megfizethető konyhai szettek |
|---|---|
| ? Termék színe: | Barna |
| ? Mélység: | 55 cm |
| ? Magasság: | 82,5 cm |
| ? Típus: | Ülőgarnitúra |
| Anyaga: | Műanyag |
| Súly: | 17,6 kg |
| Szélesség: | 54 cm |
| A csomagban lévő db szám: | 4 |
| Elhelyezhetőség: | Rögzített |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla kialakítása: | Perforált |
| Karfák: | Karfákkal |
| Készletek: | Készletek |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Műanyag |
| Minta: | Egyszínű |
| Összecsukható: | Egymásra rakható |
| Ülés anyaga: | Műanyag |
| Ülésmagasság: | 45 cm |
| Ülőhelyek száma: | 4 fő részére |
| Stílus: | Modern |
Jak vypadají židle v reálu?
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
