AKCIÓ Világosbézs sarokkanapé SMART COSARO, kétoldalas + 2 párna AJÁNDÉK II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Kanapé megjelenése
- Kialakítás: Sarok, L alakú kanapé
- Méret: 230 cm-es kanapé
- Szín: Világosbézs
- Sarok variáns: Univerzális sarok
- Párna cipzárja 34 x 47 cm: Cipzár
- Huzat: POSO 100
Megj.: A kanapé belső farostlemez dekorja eltérhet a termékfotótól.
Kanapé anyaga
A konstrukció tömör fából és kiváló minőségű farostlemezből készült. A kanapé keretének kiegészítő anyaga rétegelt lemez és farostlemez. Az ülőgarnitúra ülését T30 poliuretánhab alkotja.
- Huzat összetétele: 100% Poliészter
- Huzat anyaga: Kordbársony (Velúr)
- Hab típusa: T30 poliuretán
- Ülőfelület típusa: Habkitöltés
- Párna töltete 34 x 47 cm: Molitan
- Kopásállóság (Martindale): 35 000
Kanapé méretei
- Szélesség: 230 cm
- Mélység: 140 cm
- Magasság: 83 cm
- Ülésmagasság: 38 cm
- Ülőfelület mélysége: 71 cm
- Fekvőfelület: 140 x 200 cm
- Párna mérete: 34 x 47 cm
Felszereltség
- Tárolóhely: Igen
- Ággyá alakítás: Igen
Ággyá alakítás
- Kihúzható ágy: Igen
- Kihúzható típus: Manuális mechanizmus nélkül
Szétszerelt állapotban szállítjuk.
Poso
A puha plüss anyag Poso megjelenésében a kordbársonyra emlékeztet. Különleges 3D hatása érintésre kellemes, emellett nagyon erős és ellenálló. A felület finom szálai könnyen tisztíthatók speciális kárpit tisztítószerekkel. Különleges tulajdonságai miatt ülőgarnitúrák, fotelek és székek kárpitozásához használják. 100% poliészterből készült magas grammsúlyú anyag.
Az alkalmazott szövetek egyik fontos paramétere az erősség és a kopásállóság, azaz a Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy egy bizonyos ciklusszám elérése után mutatkoznak a kopás jelei. Minél magasabb ez a szám, annál jobb. A Poso anyag büszkélkedhet a 35 000 ciklussal. A háztartásokban használt szövetek általában körülbelül 20 000 ciklus körüli értékkel rendelkeznek.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Bézs |
| ? Mélység: | 140 cm |
| ? Magasság: | 83 cm |
| Súly: | 65 kg |
| Szélesség: | 230 cm |
| Forma: | Sarok |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Kanapé fekvőfelület: | 200 x 140 cm |
| Kinyitható: | Kinyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Nagyság: | Háromszemélyes |
| Sarok típusa: | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Teherbírás: | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Ülésmagasság: | 38 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
