AKCIÓ Sötétzöld kihúzható sarokkanapé ZENA, kétoldalas II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A kanapé megjelenése
- Kialakítás: Sarok, L alakú kanapé
- Méret: Kanapé 200 cm-ig
- Szín: Sötétzöld
- Sarok változat: Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok
- Kárpit: KRONOS 19
Megjegyzés: A forgácslemez dekorációja a kanapé belsejében eltérhet a termékfotótól.
A kanapé anyaga
- Kárpit összetétele: 100% Poliészter
- Kárpit anyaga: velúr szövet
- Ülés kialakítása: Rugalmas hab
- Kopásállóság (Martindale): 50 000
A kanapé méretei
- Szélesség: 200 cm
- Mélység: 141 cm
- Magasság: 73 cm
- Ülőmagasság: 37 cm
- Ülőmélység: 72 cm
- Alvófelület: 140 x 200 cm
Felszereltség
- Tárolóhely: Igen
- Ággyá alakítható: Igen
- Párnák a csomag tartalma
Szétszerelt állapotban szállítjuk.
Kronos
Sametový a jemný povrch s krátkým vlasem jellemzi a Kronos anyagot, amely a velúr szövetek közé tartozik. Tapintásra kellemes textil, finom csillogásaival és árnyékoló hatásával tűnik ki. A tulajdonságai miatt a Kronos kárpitként használatos. Előnye a Kronos textíliának a fényállósága is. A természetes fény hatására a színek jelentősen nem változnak. A speciális, kárpitozott bútorokhoz való tisztítószerek használata javasolt. 100% poliészterből készült, közepes 270 g/m² súlyú. A felhasznált szövetek fontos paramétere a szilárdságuk és kopásállóságuk, az ún. Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez annyit jelent, hogy meghatározott számú ciklus után az anyag kopást mutat. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Kronos anyag ciklusszáma 50.000. Az otthonokban általában 20.000 ciklus körüli számú szöveteket használnak.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Zöld |
| ? Mélység: | 141 cm |
| ? Magasság: | 73 cm |
| Súly: | 113 kg |
| Szélesség: | 200 cm |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Kanapé fekvőfelület: | 200 x 140 cm |
| Kinyitható: | Kinyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Nagyság: | Háromszemélyes |
| Sarok típusa: | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Teherbírás: | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Ülésmagasság: | 37 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
