Akció Sötétzöld kihúzható sarokkanapé CAVELO, kétoldalas II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A kanapé megjelenése
- Kialakítás: Sarok, L alakú kanapé
- Sarok variáns: Univerzális sarok
- Méret: Kanapé 230 cm
- Szín: Sötétzöld
- Huzat: Monolith 37
A kanapé anyaga
- Huzat anyaga: Finom és sima velúr szövet Monolith fémes csillogással
- A huzat jellemzői: Vízlepergető kezelés csökkenti a folyadékok felszívódását, könnyen tisztítható szövet
- Huzat összetétele: 100% Poliészter
- Kopásállóság (Martindale): 100 000 ciklus
- Ülés típus: Hab töltet
- Hab típusa: Rugalmas T30 poliuretán
- Hab vastagsága: 8 cm
- Szerkezet: Tömör fa, faforgácslap, rétegelt lemez, sololit
A kanapé méretei
- Szélesség: 230 cm
- Mélység: 140 cm
- Magasság: 83 cm
- Ülőfelület szélessége: 200 cm
- Ülésmagasság: 38 cm
- Ülőfelület mélysége: 71 cm / 130 cm
- Lábak magassága: 5 cm
- Karfa szélessége: 15 cm
- Alvófelület: 130 x 200 cm
- Kanapé teherbírása: 110 kg / 1 ülőhely
Felszereltség
- Tárolóhely: Igen
- Tárolóhely mérete: kb. 130 x 70 cm
- Elhelyezkedés: A kanapé ülőrész alatt
- Megjegyzés: Az asztallap díszítése eltérhet a termékfotón láthatótól.
Ággyá alakítás
- Ággyá alakítható: Igen
- Ágy mérete: 130 x 200 cm
- Átalakítás típusa: Kézi, lehajtható háttal
Szétszerelt állapotban szállítjuk.
A Monolith szövetet sima felületével selyemhez hasonlítják, finom fényességgel. Egyedülálló tulajdonságainak köszönhetően, mint az erősség, tartósság és puhaság, kárpitozó anyagként használják. A Monolith textil előnye a bolyhosodás és fényállóság. Természetes fény hatására a színek jelentősen nem változnak. Bársonyosan puha Monolith 100% poliészterből készült magasabb súlyú kategóriában, amelyet speciális védőréteg borít. Ez hidrofób réteget alkot, amely megakadályozza a folyadékok azonnali átszivárgását. Szennyeződés esetén javasolt a folyadékot papírtörlővel eltávolítani. Tisztításhoz csak speciális, kárpitozott bútor tisztítószert használjon.
A felhasznált szövetek egyik fontos paramétere a szilárdságuk és kopásállóságuk, az úgynevezett Martindale-teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy egy bizonyos ciklusszám után a szövet opotícius jeleit mutatja. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Monolith anyagának ciklusszáma közel 100.000. Az otthon használt szokásos szövetek körülbelül 20.000 ciklusosak.

Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Zöld |
| ? Mélység: | 140 cm |
| ? Magasság: | 83 cm |
| Szélesség: | 230 cm |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Kanapé fekvőfelület: | 130 x 200 cm |
| Karfák: | Karfákkal |
| Kinyitható: | Kinyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Nagyság: | Háromszemélyes |
| Sarok típusa: | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Teherbírás: | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Ülésmagasság: | 38 cm |
| Lábmagasság: | 5 cm |
| Ülésmélység: | 71 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
